Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

perfumy ! gdzie kupujecie ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Tak jak w temacie gdzie kupujecie zazwyczaj perfumy ? jak na allegro to podajcie sprawdzonych sprzedawców którzy w swojej ofercie mają oryginały perfum

Gość gość
Ja w ostatnim czasie zdecydowanie bardziej wolę zakupy w tym sklepie: https://neness.pl/ jest to perfumeria internetowa i zaopatruję się tam w takie małe fiolki perfum po 20 ml , nigdy nie mogę wybrać odpowiedniego perfum więc kupuję od razu kilka na raz takich fiolek i starczy mi to na bardzo długo, a i mogę sobie zmieniać zapachy codziennie na inne :D Jak dla mnie to jest mega i zapachów też mają bardzo dużo że bez problemu znajdziesz coś dla siebie, pozdrawiam :)

Gość gość
Jeżeli chodzi o mnie to perfumy zamawiam w sklepach online najczęściej na www.Nuty-zapachowe.pl maja niższe ceny i do tego szybka przesyłka.

Gość gość
Mam to szczescie ze mieszkam w Niemczech jeżeli chodzi o "perfumy" nie ma czegos takiego tutaj w prefumeriach moge kupić wody perfumowane oryginaly oczywiscie ceny sa duzo 2x wyzsze niz w pl tylko w pl sa wody toaletowe sprawdzone na wielu znanych markach zapachy sa zupelnie inne a flakoniki idntyczne napisy te same wiec uwazajcie jezeli macoe wode perfumowana z kupowaniem przez internet bo moze sie okazc woda toaletowa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować