Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość gość

Mój facet ostatnio stał sie dla mnie jakis chłodny i juz 2 razy odwołal spotkanie. Tzn. raz odwolal, a ostatnio je przelozyl na pozniej, ale ja pozniej juz nie chcialam sie z nim spotkac bo dal mi znac w ostatnej chwili. A teraz umowilismy sie na dzisiaj, to ja zaproponowalam termin bo on sie o niego dopytywal. Ale nie podal godziny ani nic, czuje ,ze dzisiaj sie nie odezwie :O Nie wiem czy lepiej w takim razie milczec, czy samej odwolac spotkanie zeby wyjsc z tego z twarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie chaotycznie napisane :( i nie wiem o co Ci chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
pytanie podstawowe. czy chcesz sie z nim spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39- to w dużym skrócie- facet ostatnio jest dla mnie jakis chlodny, raz odwolal spotkanie, raz przelozyl, choc nie widzielismy sie od dawna bo dzieli nas odleglosc ( 2 tygodnie), wczoraj znow nie potwierdzil dzisiajszego spotkania tzn. pisal cos o nim, ale nie podal godziny. I teraz nie wiem czy odwolac to spotkanie czy co milczec. Nie chce sie o nie dopominać. czisas- tak, chcę, ale mam poważne watpliwosci czy on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzieli nas odleglosc ( 2 tygodnie) x nie da sie ukryc, jestes z wenus a on z marsa niezaleznie od czasoprzestrzeni musisz z nim porozmawiac, powiedziec co czujesz, ze widzisz zmiane i zapytac czym jest spowodowana. a skoro chcesz sie spotkac to oprocz terminu podaj tez godzine. nie badz dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podałabym godzine, ale jakos nie czułam entuzjazmu w jego glosie zeby sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może odwołuje spotkania bo zaczął spotykać się z inna i cos kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
skoro "nie badz dziecinna" jest ponad twoje mozliwosci to moze chociaz "skup sie na tym czego ty chcesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może odwołuje spotkania bo zaczął spotykać się z inna i cos kręci x a moze wstapil do bractwa konikow pony i nie ma czasu? ch.j z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś kreci i nie ma ochoty, a nie wie jak ci wprost powiedzieć. Przechodziłam to z dwoma facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może odwołuje spotkania bo zaczął spotykać się z inna i cos kręci XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Tak mi sie wlasnie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co teraz? Czy samej sie zdystansowac i nie odzywac czy prosic o wyjasnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie: kto nie chce szuka powodu, a kto chce szuka sposobu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
zrob mu te przyjemnosc i sie zdystansuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
a dlugo jestescie razem ? Bo jesli spotykacie sie od miesiaca czy dwoch no to ... moze po prostu sie pospotykal i na wiecej nie ma checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza, już dość długo bo 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł poznać inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie narazie odpuszczę, skoro on się tak zachowuje... Też czuję, ze albo poznał inną, albo nie wiem znudzilam mu się np :O W ogole rozmawia ostatnio ze mna jakos dziwnie takim suchym tonem, a kiedys byl o wiele bardziej czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dzisiaj sie nie odezwie w sprawie spotkania tzn., ze faktycznie cos jest mocno nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×