Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Upokorzony mężczyzna

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jak myślicie? Co czuje facet który zostaje upokorzony przez Kobietę? Cały czas myślę o sytuacji w moim życiu, kiedy na korytarzu sądowym, wtedy jeszcze mąż prosił mnie, żebym nie żądała wysokich alimentów. Sprawę na szczęście wygrałam i płaci do dziś. Zastanawiam się co on wtedy musiał czuć, kiedy prosił swoją słabą drobniutką kobietkę, która z nim wygrała i której musi płacić. Przyznam, że czułam wtedy podniecenie, że pokonałam pana i władcę i od tej pory to ja jestem górą a on pracuje po to, żeby mi płacić. Tylko co on wtedy czuł... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy - myślał że może jednak jesteś wporzo. Teraz - ma PEWNOŚĆ że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze bardziej ciekawiło co facet czuje jak kobieta go zabija. To dopiero ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżające raczej dla kobiety - chociaż.... czy kobietę można poniżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ponizajace dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że kobiety nie można poniżyć. Czy jak się kopnie psa, który cię ugryzł - to on jest poniżony?? NIE. On jest po prostu kopnięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizogini ! I ci porzuceni przez kobiety niedowartościowani kopnięci przez byłą żonę/partnerkę ! Och,biedaczki faceciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty szczekasz, szczekasz i szczekasz... Jak stara suka przez okno we familoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też od dawna szczekasz czyli nigdy w temacie tylko obraźliwe przytyki i tak to z tobą jest 'kundelku' forumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że jak kobieta szczeka to jest OK? A jak mężczyzna się od suki ogania to jest beee? Jak to jest z tym twoim postrzeganiem, łajzo. Co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzn można a nawet trzeba upokarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za , a nawet przeciw. Jak sie menda, która cie rochała, pozwoli upokorzyć - to go kop po jajach, z których sie spuszczał w ciebie, aż mu spuchną jak arbuzy. Jaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'08 ja nic nie uważam poza tym,że twój styl jest prowokatorski, ubliżający, często obraźliwy i nie na temat. Domyślam się,że mimo upływu czasu wciąż jesteś wściekły,albo jakos podobnie na swoją eks, co znajduje ujście choćby tu, na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie mizoginem do czegoś chyba zobowiązuje!! Co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×