Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie wierzyłam w miłość dopóki

Polecane posty

Gość gość

Nie poznałam jego :/ Spotykamy się od półtorej roku i on i ja boimy się miłości. Chociaż ciągle mu ją okazuję to nie umiem o tym rozmawiać i nie wiem kim dla niego w ogóle jestem. Raz patrzy na mnie tak jakby mnie kochał, a drugim razem jakby nienawidził. Bawimy się tak w ciuciubabkę, a życie mija między palcami i nie wiem już na czym stoję :/ Jestem zagubiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żona jego co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak patrzy na ciebie z nienawiścią, to się mu raczej naprzykrzasz. (Raz spojrzałam na psa sąsiada, który szczekał na mnie) z nienawiścią i uciekał z piskiem, tak samo spojrzałam na kocura który lizał sobie jaja, też się wystraszył i poszedł sobie. Czasami nie trzeba słów, wystarczy spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety całe życie lubią sobie wmawiać, że się je kocha, tylko dlatego, że one kochają. Lata mijają, a one, nawet jak bite, upokarzane, traktowane jak piąte koło u woza, mają na celu wmawiać sobie, że tak wygląda miłość bo ona MUSI wiązać się z cierpieniem. :D Godne współczucia jesteście z takim myśleniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.42 zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałam się w mitomanie. Nic mi w nim nie przeszkadza, tylko brak realności bycia razem. Nasze palny, nie wiem jak odbierać, czy mam czekać w nieskończoność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×