Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po otwarciu mm spożyć w ciągu 3 tyg serio tak robicie wyrzucić pół paczki

Polecane posty

Gość gość

Kupuje mojemu 3 tyg dziecku mm hipp combiotyk. Na opakowaniu pisze żeby wykorzystać je w ciągu 3 tyg. Czy faktycznie tak robicie? Moje 3 tyg i wyrzucacie jeśli coś jeszcze zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak wyrzuciłam całe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mija 3 tygodnie od otwarcia to już nie mogę dziecku podać? Zaraz pewnie powiecie co za matka... oczywiście mam zapas mleka bo 5 pudełek ale zastanawiam się czy np dziś i jutro czy pojutrze mogę dać to otwarte mleko dziecku? W szoitalu mówili ze zrobiona mieszanka może stać 3h ale tutaj akurat jedna położna mówiła 2 h druga 4 a jeszcze jedna na 6 h wiec to dziwne akurat ja wylewam prawie od razu jak dziecko nie zje w ciągu 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie starcza na 3 tygodnie więc nic nie wyrzucam tylko dokupuje, dziecko je 5 miesiac i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nigdy nie starcza, ale na moim mleku piszę, że mogę miesiąc podawać. Bebilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kp. Ale dokarmiam w trudnych sytuacjach w galerii, na spacerze gościach. Chyba zadzwonię na infolinię ciekawe co mu powiedzą pewnie to co pisze na opakowaniu. Dlaczego bebiolon można użyć w ciągu miesiąca a hipp 3 tyg? Może 2 ? Albo po postu mają inny skład. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucałam, albo robiłam sobie z niego mleko do kawy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma mniejszych paczek, żebyś nie musiała wyrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile razy dziennie dajesz dziecku to mleko??? Raczej powinno zabraknąć na te 3 tygodnie niz zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też się dziwię. Ja zużywam 12 puszek przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka napisała że kp a mm używa sporadycznie. Rozumiem cie autorko robie tak samo i czesto wyrzucam pozostałość. Z tym że ja do tej pory mm używałam tylko gdy np jechałam gdzies a dziecko zostawalo z kims innym. I bylo to raptem 2-3 razy na miesiąc. Teraz dokarmiam syna wiec zużywam tą puszkę prawie całą i wtedy reszty nie wyrzucam tylko daje do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być że robiłam tak wcześniej że wyrzucałam a teraz zużywam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucam resztę, kupuje to male mm bo syn jest sporadycznie karmiony. Sprobuj odciagac pokarm albo kupuj mniejsze mm i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zużywam do końca. Nie raz przetrzymam 2 tygodnie dłużej, pachnie tak samo, smakuje tak samo. Tym bardziej, że to nie jest główny pokarm, tylko taka hmm przegryzka jak nie mogę dać cycka. Bez przesady przecież to proszek, co tam ma się zepsuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze tylko jest napisane. Czytam i to aż boli. Poza tym po co ciągasz noworodka do galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zużywałam do końca. Producent asekuracyjnie pisze o 3 tygodniach, tak jak opisuje bardzo restrykcyjny sposób przygotowania samego mleka, nierealny przy każdym karmieniu. Jedyne co może się zmienić po tych 3 tygodniach to sypkość proszku, bo złapie wilgoć. Jeśli proszek jest w puszce, nie mam skrupułów i zużywam do końca, bo puszki mają szczelne zamkniecie. Jedyne co to mleko w woreczku i kartonie, tu po miesiacu wyrzuciła bym końcówkę bo ciężko to szczelnie zamknac. Gdyby był to produkt tak łatwo psujący sie to producent po otwarciu kazałby to przechowywać w lodówce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez daje to mm zużywam ok 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×