Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki czy profilaktycznie...............

Polecane posty

Gość beta27

smarujecie pupcię Waszych pociech np. sudokremem (czy inną maścią) przy każdorazowej zmianie pieluszki? Czy wystarczy tylko puder? A może nawet i nie to? Pytam,bo koleżanki Mała dostała uczulenia od sudokremu- matka smaorowała jej za każdym razem pupcię,nawet jak ta nie miała żadnych odparzeń itp. To dla mnie ważne-prosze o odpowiedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmaruje się pupki dziecka każdorazowo sudokremem ponieważ naprawde uczula znam to z własnego doświadczenia a póżniej tródno to uczulenie zlikwidować, najlepjej przetrzeć pupcie chusteczka nawilżająca a jak jest zaczerwienione miejsce posypać puderkiem, ograniczaj używanie sudokremu często uczula nawet jak dzidzia ma odparzonko dobra jest krem na odparzenia Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smarowałam nigdy żadnemu z mioch dzieciaczków profilaktycznie , przy każdej zmianie pieluszki pupci sudokremem , czy inną maścią robiłam to tylko jak było trzeba ptofilaktycznie , to ja przy zmianiie pieluszek pupcie płukałam ( jak juz były troszkę większe ) albo przemywałam wacikiem namoczonym w wodzie ( jak jeszcze były małe i nie dało się wziąć na rękę i pod kran :) ) a - przez pierwsze ok. 2 m- ce często przecierałam oliwką , ale nie przy każdej zmianie pieluszki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylby
odświeżam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem loda, chyba profilaktycznie zacznę brać antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja smaruję profilaktycznie,kiedyś gdy mąż małej nie posmarował to zrobiło się zaczerwienienie z krostkami po kupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×