Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obywatelka wszechswiata

bingol twierdzi ze za 30 zlotych zrobi w Polsce duze zakupy

Polecane posty

Gość gość
Tu nie chodzi idiotko ze 'kogos stac' bo mnie stac kupic 1000 butelek za 23 funty tylko samemu zawsze lepsze wino wyjdzie. Wiem co nalewam a ty nigdy nie wiesz czy ktos nie naplul do wina lub czy jakis bakterii nie ma. No ale na zachodzie rozumu po was sie nie spodziewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu! Domowej roboty dobre to mogą być np pierogi ale nigdy wino. Chyba że jest robione we Francji, we Włoszech albo w Austrii ale nigdy w pl. Tu jest paskudny klimat i winogrona są do doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do du/py to jest twoj obszczany paryż a nie moja piekna Polska gó/wnojadzie. Kocham cie PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze napisz ze w Polsce tez sa najlepsze banany i pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak podniecac sie Polska na forum POZA POLSKA. Prawdziwy patriota nie wie, ze takie cos istnieje bo w zyciu by nie pomyslal o wyjezdzie z tego "raju" :D ale wiemy jak bylo falszywy cwelu. Srales na polske, dlatego wyjechales, nie wyszlo i teraz udajesz patriote. Takie falszywe gowna jak ty sa najgorsze cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... to jak z tymi pomaranczami i bananami z POlski -tez najlepsze na świecie, jak WSZYSTKO W POLSCE ????? nie odpisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×