Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupujecie buty przez internet

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Gdzie mozna kupic dobre jakosciowo szpilki i inne buty przez internet? Modne, piekne i skorzane szpilki? W deezee sa ladne ale to nie skora i nie ta jakosc. Ile wydajecie na takie buty? 300 zl to duzo? Mniej niz 200 powinno byc? Nie boicie sie ze rozmiar bedzie zly? Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarnelie to w rylku po 3 stowy sa... A to duzo, lepiej przwz neta, allegro na pezyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić zakupy w sklepie Eurobuty. Tam maja chyba największy wybór tego typu butów. Sama mam stamtąd dwie pary szpilek, jedne w pudrowym kolorze a drugie czarne. Obydwie są z Bravo Mody i są mega wygodne. Jak chcesz sprawdzonych marek i butów wysokiej jakości to zerknij tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnego sklepu internetowego z obuwiem to zajrzyj na stronę sklepu www.gamis.com.pl. W tym sklepie można kupić obuwie na każdą porę roku i w każdym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merdi

Dziewczyny, podbijam temat, bo przychodzę z pytaniem. Kurcze, rozkleiły mi się buty i tak leżą w szafce, może któraś z Was próbowała samodzielnie, a w domu skleić buty? Jakim klejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2019 o 03:16, Gość Merdi napisał:

Dziewczyny, podbijam temat, bo przychodzę z pytaniem. Kurcze, rozkleiły mi się buty i tak leżą w szafce, może któraś z Was próbowała samodzielnie, a w domu skleić buty? Jakim klejem?

Witam! Merdi, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów (głównie sportowych): czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purdwin

A gdzie w ogóle szukac takie kleju Tadam? Ciekawie to wszystko brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 11:08, Gość purdwin napisał:

A gdzie w ogóle szukac takie kleju Tadam? Ciekawie to wszystko brzmi.

Witam! Purdwin, klej TADAM® znajdziesz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych czy sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz 😄 ten własnie klej tadam kupiłam w castoramie 🙂 akurat przy kasie był i sie do butów sprawdza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Myślę, że powinnaś zerknać na https://oleksy.pl . Ja kupuję u nich buty dla siebie i męża. Wiadomo na początku tak dziwnie kupować buty przez internet, ale wystarczy się przełamać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuś

na schaffie :) http://schaffashoes.pl/category/22_obcasy-i-szpilki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Moja rada, to kupuj tylko w sprawdzonych sklepach, tak by nie było później żadnych problemów. Ja najczęściej zamawiam z Prima Mody po prostu, bo przynajmniej wiem, że jak cos mi nie podpasuje to nigdy nie robią problemu z wymianą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z takich dobrych propozycji to na pewno sklep teamsports.pl/ - bardzo duży wybór butów, także stroje sportowe, wydaje mi się że cos interesującego faktycznie będzie można tam znaleźć. Sporo butów do piłki, ale też do biegania więc można liczyć na wybór pod kątem różnych dyscyplin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty bardzo lubię luźny styl. Nie waham się przed kupowaniem w second handach i zestawiam ze sobą różne wzory i faktury. Najbardziej przemawia do mnie street fashion, a ostatnio tutaj http://leelou.pl/   znalazłam porady odnośnie tego stylu. Myślę, że luz (nawet ten niekontrolowany) i oryginalność nigdy nie wyjdą z mody. Nie zawahałabym się założyć sneakersów na koturnie do dresowych spodni. Bo kto powiedział, że są one tylko do chodzenia po domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem kupuje na sklepkamil.l. Mają spoko ceny i bardzo duży wybór różnych butów. Mam z tego sklepu  jakieś 3 pary i spisują się świetnie, a co najważniejsze są wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×