Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nabory do szkół podstawowych

Polecane posty

Gość gość

Znajoma posyła od września córkę do szkoły sportowej. Oprócz testów sprawnościowych podczas rekrutacji przechodziła też jakieś testy na logiczne myślenie/określające rozwój intelektualny. Mówiła coś o testach kropkowych, rysowaniach szlaczków, albo że w kolumnie i rzędzie trzeba było odpowiednie kratki zamalować. Ma ktoś może jakieś przykłady tego typu testów? Mojego dziecka będzie to dotyczyło w przyszłym roku, chciałam zobaczyć jak to wygląda, podobno są w sieci, ale jakoś nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie robi takich zadań w zerówce, że nigdy takich nie widziałaś? Nigdy żadnych zeszytów z takimi zadaniami nie kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak z ciekawości zapytam bo mam młodsze dziecko i się nie orientuję- to chyba jest klasa sportowa czy szkoła? Rejonizacja obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szlaczkami/labiryntami itp zagadkami kupowałam, ale tych testów kropkowych nie widziałam (albo nie wiem że widziałam), zadań typu a1, b2 etc też jeszcze nie. Chciałabym przykładowe arkusze zobaczyć, puki co z czystej ciekawości, bo jak przyjdzie co do czego to chyba coś w przedszkolu dostanę, żeby wiedzieć na co się przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasa sportowa - jak dziecko jest w rejonie to wygląda na to ze ma dodatkowe punkty na start, ale można zapisać poza rejonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×