Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulina9292

Jak schudnąć nie ćwicząc

Polecane posty

Witam ważę 80 kg przy wzroście 165cm moje pytanie brzmi czy można schudnąć bez ćwiczeń jaką dietę stosować szukam pomocy dlatego że jestem po wypadku mam uszkodzoną nogę nie mogę ćwiczyć czy jest możliwe aby schudnąć z dietą bez ćwiczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że jest. Pamiętaj, że dieta to 70 % w odchudzaniu. Na pewno siedząc tyle czasu jadasz o wiele więcej niż potrzebujesz. Powinnaś jadać 5 posiłków dziennie, małych porcji. Zjedz tyle, aby nie być głodną ale też nie obżartą. Jeżeli masz z tym problem, lubisz podjadać możesz wprowadzić coś na powstrzymanie łaknienia to dobry sposób, aby ustabilizować posiłki a zobaczysz, że będziesz chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na powstrzymanie apetytu polecam Ci to https://fittspray.com jest rewelacyjny na pewno wspomoże ten trudny dla Ciebie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim przypadku fajnie się sprawdzi dieta pudełkowa. Będziesz miała dostarczane codziennie zbilansowane posilki, pięć w ciągu dnia. Ja byłam kilka miesięcy na takiej diecie z optimal fit z krakowa i schudłam aż 10 kilogramów i to bez ćwiczeń, więc oczywiście że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia chyba tylko zeby przyspieszyć metabolizm. Ja szczerze mówiąc najwiecej chudłam skupiając się tylko na ograniczaniu liczby kcal. Jeśli dochodziły ćwiczenia, wtedy apetyt też miałam większy i w sumie mniej się kontroluje z jedzeniem więc lipa troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak ktoś się na tym nie zna to może zawyżyć wartość kaloryczną, aktywność fizyczna nie jest tylko po to aby przyspieszyć metabolizm. W odchudzaniu jest bardzo istotne, no ale jeżeli autorko nie chcesz ćwiczyć musisz skupić się na jedzeniu, fajnym rozwiązaniem na powstrzymanie apetytu tak jak ktoś już wyżej napisał jest fitt spray . Ja akurat mam wersję progress dla osób ćwiczących, chcę pozbyć się jak największej części tkanki tłuszczowej ale dla Ciebie myślę że wersja pro w zupełności by wystarczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinka667
Ja schudłam dzięki mniejszym i częstszym posiłkom, 5 dziennie. Miałam kłopot z podjadaniem, ale znalazłam iqgreen i kłopot zniknął a do tego metabolizm znacznie lepszy. Na siłkę nie chodziłam ale najpierw na spacery a potem rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabellka
Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Foreverslim i jestem abrdzo zadowolona. Wreszice sukces i pozbylam sie calej nadwagi jaką mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDagmara U
U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny. W 3 miesiace schudłam 14 kilo Więc może spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
A nie czujecie się lepiej gdy macie trochę ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta U
U mnie też efekt po zastosowaniu Slimunoix jest rewelacyjny. Nareszcie mogę się cieszyć z efektu jaki udało mi sie osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata EW
U mnie tez super efekt po zastosowaniu Slimunox, wreszcie jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Boguska K
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Mi w każdym razie te tabletki bardzo pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana
U mnie sprawdziła się dieta z WygodnejDiety - jem mniej a o stałych porach. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
Tak, WygodnaDieta.pl rzeczywiście jest w stanie pomóc. Miałam okazję korzystać z takiego cateringu i rezultaty były naprawdę niezłe już po paru tygodniach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamawianie ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy Sivutramine 20mg od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się przewija na rożnych forach, 792 631 684. Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Da się schudnąć bez ćwiczeń ale ciało wygląda wtedy średnio.Ja ćwiczę i zaczynam widzieć efekty. Dieta u mnie niestety leży, dlatego myślę o zamówieniu diety z https://www.foodwise.pl Dietetyk układa ją na podstawie wyników i wywiadu żywieniowego. Można kontaktowac się z nim telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreveslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że można, ale twoja podaż kaloryczna musi byc niższa, niż codzienne zapotrzebowanie - wtedy traci się kilogramy. ja sporo schudlam ostatnimi czasy, bo jestem na diecie. zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień by gessler i mam dietę na 1500kcal. Naprawdę na mnie działa, nie jestem głodna i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1157
możesz schudnąć ale dieta, podstawowa sprawa to iqmango spalacz z afrykańskimi składnikami dostępnymi na allegro.pl bez tego nic nie zdziałasz sama dieta co najwyżej oczyści Ci żołądek i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektu jaki dał mi Slimunox Wcześniej próbowałam innymi środkami a dopiero Slimunox okazął się tak skuteczny jak tego oczekiwałam.Po za tym ale jest to tylko moje zdanie preparat jak najbardziej wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×