Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwa razy usnęła ciążę

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra po raz drugi usunęła ciążę. Pierwszy raz zrobiła to w liceum jak miała 17 lat. I ona i nasi rodzice nie chcieli dziecka. Stwierdzili że jest za młoda i musi się uczyć. Siostra skończyła studia ,znalazła pracę , była w związkach z kilkoma męzczyznami. Po 25 latach od tamtego wydarzenia po raz drugi zaszła w ciąże w wieku 42 lat. Minęło więc ćwierć wieku. I znowu usunęła ciążę. Tym razem stwierdziła że teraz jest już za stara i nie ma cierpliwości do dziecka. Ona tego nie żałuje bo nie odczuwa potrzeby bycia matką, ale jeśli któraś z was myśli o aborcji to błagam niech się wstrzyma. Życie bez dziecka jest niczym. Piszę to ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja siostra to zwykła szmata. Przecież mogła te dzieci oddać do adopcji a nie mordować. Ale jak widać ona nie ma potrzeby bycia matką. Życzę jej żeby ZDECHŁA na raka macicy i żeby pochowali ją pod płotem jak psa poza murami cmentarza bez księdza i krzyża na grobie. Nie zasługuje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******a jestes i pisze to jako ama 2 dzieci ktore bardzo kocham ale tez jako osoba ktora zna wiele ludzi szczesliwych i bezdzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to sprawa kobiety. Nie chciała to usunęła,jej sprawa. W obecnych czasach wszystkich chowają na cmentarzu,to nie średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ksiadz i krzyz to w huj nobilitacja hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ta bezdzietna szmata zdycha w domu starców,a salowe niech ją leją gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie nobilitacja ale dla mnie pochówek bez księdza i krzyża oznaczałby zrównanie mnie do jednego poziomu z jakimś zwierzęciem. Człowiek umiera bo ma duszę,a zwierzę zdycha bo duszy nie ma. Dla mnie kobieta która w tak perfidny sposób pozbyła się swoich dzieci nie zasługuje na chrześcijański pochówek. Gdyby była moją siostrą zerwałabym z nią jakikolwiek kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nasrać na jej grób jak zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja siostra to zwykła szmata. Przecież mogła te dzieci oddać do adopcji a nie mordować. Ale jak widać ona nie ma potrzeby bycia matką. Życzę jej żeby ZDECHŁA na raka macicy i żeby pochowali ją pod płotem jak psa poza murami cmentarza bez księdza i krzyża na grobie. Nie zasługuje na to. *** czas zacząć się leczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... Życie bez dziecka jest niczym?? Smutne jest to że nie potrafisz żyć bez niego. Wiesz ze w życiu bywa bardzo różnie? I czasem może być tak że dziecko stracisz odejdzie odetnie się od ciebie i jak wtedy będziesz żyć? Nie znasz ludzi bezdzietnych i szczęśliwych? Bo szczerze ja znam takich więcej niż tych naprawdę szczęśliwych posiadających dzieci. Nikt niema prawa mówić że ich życie jest niczym bo nie mają dzieci. Zastanów się znam zaczniesz tworzyć takie teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie ty a twoja siostra mogłaby przestrzegać inne kobiety gdyby żałowała że usunęła a widać jej pasuje tak żyć nie możesz żyć jej życiem i żałować za nią bo ona tak zdecydowała. Jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale gdzie ta przestroga? Kobieta usunęła, nie żałowała, po 20-latach, gdy ostatni dzwonek na dziecko zrobiła to samo..Raczej zachęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie rozumiem, dlaczego osoby, które dokonują aborcji rozgłaszają to na prawo i lewo, szczególnie w wypadku, gdy mają w rodzinie osoby, które nie akceptują aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku przestrodze podałaś przykład osoby która miała dwie aborcje i nie odbiło się to na niej negatywnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu prowokeyszennnsy ech nudy i to ciągle te same tematy ,potem te same odpowiedzi huj w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jaka przestroga, skoro jej zycie bez dziecka odpowiada? Kupy sie ten wpis nie trzyma. Jej zycie, jej sprawa. Wymysl cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwójkę dzieci i 2 razy usunęłam ciążę farmakologiczne, w 8 i w 11 tygodniu. I nie, nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka dwa razu usunęła i co? Nie nadaje się do bycia matką i tyle w temacie. Jej życie, jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:44- uwazaj zeby to czego jej zyczysz do Ciebie nie wrocilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mam dwójkę dzieci. I dwie aborcję, tez niczego noe żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
wy się Boga nie boicie? Przykazanie brzmi ,,NIE ZABIJAJ ! gardzę takimi jak wy ! mordercy siedzą w więzieniu wy niczym się nie różnicie od nich a żyjecie na wolności to nie fer!!!każde dziecko chce żyć i ma prawo żyć a jeżeli nie chcecie to się nie kopulujcie proste ! albo oddajcie ludziom którzy kochali by te dzieci a nie mogą ich mieć.Koszmar wy się kobietami ośmielacie nazywać?Zycie ludzkie jest święte! posiada duszę!Bóg daje życie,Bóg zabiera ,morderstwo to zbrodnia dla ludzkości!czemu mama was urodziła ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy wierzy w boga. Mialam aborcje i dobrze mi z tym. Nie spotkala mnie kara, powiklania czy trauma. Mieszkam za granica Mialam wybor- legalnie usunelam ciaze. Wybralam swoje wygodne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćesik dziś Nie, nie boję się żadnych bajkowych postaci, ani bogów, ani smerfów, ani złego wilka :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
też nie chcę dzieci i też gdybym wpadła usunęła bym tą ciążę...dla mnie to płód a nie dziecko,ono nawet nie wie że żyje, to jakbym je usunęła to straty by nie było...a wy jesteście tak tępe i nie pojmujecie że jak ktoś nie chce dziecka to nie chce również chodzić 9 miesięcy w ciąży,tyć,wymiotować ,źle się czuć ,rodzić w bólach by na końcu oddać dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli35 ma racje... mówicie urodź i oddaj ... tak jakby poród to była bułka z masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dziecko jest człowiekiem i ma prawo do zycia,ale dorosła kobieta,która usunęła ciążę już nie? To gdzie ten szacunek do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo a kafe debilki łykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak prowo to po co się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może nie być prowo bo tez znam taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×