Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak sobie radzicie psychicznie z mijającą urodą

Polecane posty

Gość gość

wiadomo że operacje I botoksy, ani nici etc nie zwrócą młodego wieku mam 33 lata I widze jak moja uroda niknie :( teraz juz tylko starosc jak sobie radzicie psychicznie? powodzenie tez spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, kobieta szczyt swej urody i jednocześnie szczyt poczucia własnej wartości osiąga Koło 40-stki :) Także wszystko co najlepsze przed Tobą :) Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bzdura, kolo 40? Facetom podbają się młode babki max 31, co za bzdura o tym pieknie po 30 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:12 Zależy w jakim rejonie mieszkasz.... i jaki typ urody jest kobiety... no. Cyganki Koło 20 stego roku życia są już stargane i starzeją się szybciutko. Polki mają dobre geny i efekty są widoczne na ulicy. wiadomo sa rejony ze czas niestety szybciej leci, ale statystycznie rzecz biorąc kobietki sa najfajniejsze Koło 40. Poza tym stwierdzenie: facetom podobają się 30..... hmmm a te które wyglądają na 30 to mają wytatuowana na czole data urodzenia? ?? Czy po prostu oceniasz je na 30-stke. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie wmawiaj że faceci wolą babki do 40, a rozmawiałaś z facetami że tak gadasz? Facetom sie podobały zawsze MŁODE KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 i czuje się bardzo młodo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą taka np. Kinga Korta ma juz 50-tke, a wyglada super, takze da sie wygladac pieknie w kazdym wieku ;) Jesli tylko dba sie o urode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Halle Berry, Joanna Krupa, Jennifer Lopez, Grazyna Wolszczak, czy Beata Tadla i wiele innych tez nie sa wcale najmlosze, a wygladaja ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety kobieta jest atrakcyjna do 30 roku życia, a mężczyzna od 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 - haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcie młodości jest bardzo względne :) Nastolatek nazwie Cię staruchem. podobają Ci się kobiety Max 31 bo sam jesteś w podobnym wieku, ot cala tajemnica ;) Oceniasz po wyglądzie, bo nie znasz wszystkich metryk, a to też jest mylne :) Kobietki obecnie wyglądają zdecydowanie młodziej niż ich babki czy prababki w ich wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
wiadomo, ze nie mlodnieje, zmarszczek troche przybywa, ale póki co wygladam w miarę młodo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17- na pewnie np. wystarczy wziąć taka pare jak Tadla i Kret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś tak ci sie wydaje bo codziennie patrzysz w lustro, obejrzyj swoje fotki sprzed 10 lat to zobaczysz jak spr*****ała ci morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Trochę na pewno się zmieniłam, nie twierdze ze wygladam jak jakas gwiazda filmowa ale mimo wszystko uważam, ze czas jest dla mnie łaskawy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zielona kiedy nasz seks i była nimfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie widziałam się tzn nie pisalam z nia, ale mogę cos jej przekazać, jak chcesz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekaż, że nadal tu wpadam na kafe czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Wg mnie dzieci postarzaja, matki szybciej się starzeją ale może to tylko herezje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
A to myślę, ze juz o tym wie : ) mnie nie zaczepia, ale mam do niej kontakt jakby coś... To do Ciebie,Trzynasty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zielona moja siostra po trzech ciazach wyglądała super koło 40, chyba miała najładniejsza twarz od lat a to chyba od sportu odchudzania po ciąży, inna sprawa że moje sis są ładne jak modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ok bo ostatnio miałem dużo pracy i nie wchodziłem na kafe przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Może i tak jest, ale najczęściej dzieci nie służą urodzie : ) takie mam zdanie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja też mało z domu wychodzę to może gdy zobaczyłem z bliska samice w podobnym wieku a mam mniejsze wymagania niż kiedykolwiek wcześniej to mi się bardzo podobała kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Nic takiego się tu nie wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę na obiad zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i podobają mi się 40stki i starsze , takie prawdziwe kobiety dojrzałe są najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karyna wpadła tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Jest wiele ładnych kobiet, wiec nic dziwnego, ze na taka trafiles : ) Smacznego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×