Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wredna baba powiedziała do mojej córki coś takiego

Polecane posty

Gość gość
8.25 Nie mieszkamy w bloku. Nie chodzimy popiszczeć pod bloki. W jakim celu? Bawić chodzimy się w miejsca przeznaczone dla dzieci do zabawy. A idąc na dyskotekę czepiasz się ludzi, że nie możesz poczytać w spokoju książki? Pytasz się ich pod oknami też tak wrzeszczą, piją i skaczą? Analogiczna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby powiedziala ze nie wolno, niech ci mama kupi, to Ok.ale taki tekst, jak mozna tak nie miec sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.38 Jakby kobiecie zalezalo na tych czereśniach to by sama je pozbierała, podcięła gałęzie, przegięła gałęzie na swoją posesję albo posadziła drzewa dalej od granicy działki. Chodziło o to, żeby dowalić komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8;43, niby żyliśmy w zgodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu całego wątku stwierdzam ze macierzyństwo zrobiło z was coś odwrotnego do lekkiej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 ty jesteś z tych bezdzietnych co tu tylko wszystkim matkom dowalają wiec wypier papier stad jak nie masz nic sensownego do powiedzenia. Pod każdym tematem to samo łoisz wiec przestań już bo jesteś denna Nie nie jestem z tych bezdzietnych mam nastolatka i przedszkolaka i nigdy żaden z nich nie pomyslał aby zrywac komuś coś z drzewa czy z pola ,wiedzą od zawsze tak nie wolno to nie ich.Do wiadomosći twojej pustej glacy nie piszę w żadnych tematach ,to chyba pierwszy na który odpowiadamo i denna jestes ty skoro nie zauważasz tak istotych spraw zeby dziecko nauczyć ze co nie twoje nie ruszaj a żarcie z drzewa komuś owoców może też mieć dla dzieciaka inne konsekwencje np zdrowtne ,bo ktoś słusznie zauważył że owoce mogę być pryskane ,po za tym dzieciak mógł się zadławić jak napisała matka od czego od łapczywości,tego też trzeba dzieciaka oduczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jedyne forum, na którym MATKA nie znajdzie zrozumienia. Jak poroni, to jeszcze na nią wskoczą, że mogła się nie wysilać, że na pewno z własnej winy straciła dziecko. Tutaj nie ma zrozumienia, tolerancji, zwykłej ludzkiej życzliwości, jest za to chamstwo, dogryzanie sobie, wyzwiska i pouczanie. Tak psioczycie na te teściowe, a kto przy zdrowych zmysłach, chciałby taką synową, tak chamską i ordynarną, jak co niektóre tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie najlepiej głaskać po główce i przytakiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, matka nie znajdzie zrozumienia. Nawet jak naszym zdaniem źle robi to mamy ją poklepywać po plecach i mówić, że ma rcję, bo jest MATKĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czym Ty się martwisz? Sytuacja jest dokładnie taka jaka była, a że jakaś anonimowa baba z forum ma takie a nie inne zdanie na ten temat, niczego nie zmienia. Lepiej się ciesz, że jesteś sobą, a nie nią. Jakie to musi być smutne być taką osobą. Serio chciałabyś posiadać te cechy charakteru jakie zaprezentowala w swoich kilku wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialabym tak jak mi kiedyś powiedział koles w samolocie jak go grzecznie poprosilam żeby się przesunął. Ja: przepraszam czy mozw się Pan przesunąć. On: Pani to mówi poważnie czy złośliwie? Ja: poważnie On: poważnie to się w grobie leży. Ja: no to złośliwie On: od razu widać że pani chlopa brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu autorki, w tej sytuacji rozebralabym sie do naga i latała po ulicy krzycząc, jestem wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:56 twoim zdaniem zawsze ktoś coś robi złe. Tylko ty jesteś nieskazitelny ideał i twoje super idealne dzieci które w każdej sytuacji zachowują się perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O, ciekawa teoria. Na jakiej podstwie wyciągasz takie wnioski. Post, na który odpowiadasz jest moim pierwszym w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozumiem te niby złośliwa babe. Dzieciak autorki bez pytania zjadał czyjąś własnośc.. I co z tego, ze to było pare czeresni ? Jakby zapytała czy moze , to baba na pewno by sie zgodziła.. Chodzi o sam fakt uszanowania czyjejs własnosci. Matka dziecka powinna przeprosic babe za kradziez córki , a nie fochy strzelac.. Zreszta szkoda ze sie nie zakrztusiła, łakome , niewychowane dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×