Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep stormhype czy kupowaliście tam?

Polecane posty

Gość gość
Czekam już 3 tydzień na buty które zamówiłem 26.09, zero informacji, zero kontaktu, podany numer nie istnieje. Dam im jeszcze chwile i zgłaszam sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy razy zamówiłem sobie jakieś p*****lki z tego sklepu i za każdym razem nie miałem żadnych obiekcji, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie odebrałam paczke ubrań dla dzieci ze stormhype na które wydałam pół wypłaty. Zamówiłam 18.10 przed chwila odebrałam zamówienie czyli jak najbardziej polecam sklep jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tego allegrowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytsko jak w najlepszym porzadku jak sie wie co sie kupuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietna platforma, mozna wychaczyc rewelacyjne rzeczy w bardzo niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, zamowienie otrzymalem po ok tygodniu od zlozenia zamowienia wiec wszystko jest ok , mozna polecic jak ktos sie interesuje takimi ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fb adam ingram profil sct
ja tez zostałem oszukany czekam na buty od 2 sierpnia i nic ZERO KONTAKTU z stormhype pisałem na fb zablokowali mnie na gmaile nawet chyba nie patrzą jak nie dojdą buty to zgłaszam na policje sprawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozpakwalam bluzę gucci nie mogłam uwierzyć jaka ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety oszuści . Zamówiłem buty Fila Disruptor Blancas Low White Zamówienie nr 10219 dnia 2 września 2018 i do tej pory nie otrzymałem ani butów ani zwrotu pieniędzy . Jedynie status mojego zamówienia zmienili na "w trakcie kompletowania" . Na moje wielokrotne wiadomości nie raczyli odpowiedzieć. Nie chce mi się wierzyć w te wszystkie "pozytywne" komentarze , w dodatku te wpisy w większości reklamują stronę , bo kto podaje link co sobie u nich rzekomo zakupił , to może być tylko osoba powiązana z takim "sklepem". Dobrze by było gdyby każdy kto dokonuje tutaj wpisu na temat tego "sklepu" podał numer zamówienia z datą . Proponuję aby wszyscy oszukani przez ten "sklep" zorganizowali się i złożyli pozew zbiorowy , bo w grupie siła i koszty z tym związane są o wiele niższe licząc na osobę . Koszt takiego procesu to 2% wartości sporu i nie więcej niż 20% za pełnomocnika . Więc , przyjmując że nasze zamówienie które złożyliśmy w tym oszukańczym "sklepie" opiewało na 400 zł to nasze koszta procesu wynosić mogą około 88 zł , lecz 312 zł możemy odzyskać. Oczywiści każdy zamawiał na inną kwotę i te koszta dla każdego będą adekwatne. Myślę że warto , chociaż by aby udupić oszustów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są zwykli OSZUŚCI. Zamówiłem bluzę pod koniec maja i tyle. Brak kontaktu, raz odebrali telefon chyba przez przypadek to rżnęli głupa że to pomyłka. Zgłaszam sprawę na Policję i do Rzecznika Praw Konsumentów. Jak widać sklep działa w najlepsze i oszukuje kolejne osoby i to mnie najbardziej wk........ Ta strona już dawno powinna być zablokowana. Dziecko pytało mnie z 50 razy co się dzieje bo chyba nie wierzy że w tych czasach można tak bezczelnie ludzi naciągać. Nie używam FB ale Ci co tam działają niech nagłośnią sprawę. To chyba jedyny sposób żeby ich udupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak, sklep jest godny polecenia, bardzo ciekawe i zroznicowane itemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!! Buty kupione 5 tygodni temu i cisza. Ani butów ani pieniędzy. Zwykli ZŁODZIEJE !!!!!! Zero kontaktu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKowcun
Kochane z całego serca polecam ten sklep i produkt. co do produktu to jestem w niebo wzięta. na początku aż nie dowierzałam , że naprawdę może tak działać. zaryzykowałam i nie żałuję! to jest coś niesamowitego, usunęło mi to zmarszczki, zliftingowało skórę, a najlepsze jest to, że nie mam worków pod oczami i działa nawet to urządzonko na migreny... MUST have każdej kobitki. opowiadam o tym każdej koleżance, WSPANIAŁE! amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74 To jest pod tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Nie polecam....oszukali mnie na 289 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo

OSZUŚCI! Towar zamówiony, zapłacony, nic nie dostałam. Zero kontaktu-numer nieaktualny, na maile nie odpisują, na fb nie ma możliwości kontaktu, komentarze usuwają. Zgłaszam oszustwo na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

oszusci! kupiłam bluzę trashera miesiąc temu nadal jej nie ma, ze sklepem nie ma żadnego kontaktu nie podali nawet numeru przesyłki, a wszystkie osoby piszące ze to super sklep i go polecają to osoby w jakimś stopniu współpracujące z tymi oszustami lub fejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

oczywiście oszustwo zgłoszę na policję😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier

Czekam 8 miesięcy i nic nie przyszło a wydałem 200 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10272

Witam.

Nie polecam. 

Nadal oczekuje na przesyłkę.

Zero kontaktu.

Zero odpowiedzi.

OSZUŚCI.

Numer zamówienia:10272

Data złożenia:
2018-10-20 10:30:12

Osoba zamawiająca:Robert B.

Wartość zamówienia:
279,00 zł

Płatność:Przelew

Dostawa:Poczta Polska (priorytet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

ZŁODZIEJE. Zamówiłam buty w sierpniu za 500 zł i cisza. OSZUŚCI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×