Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaciel(ukochany) znalazł sobie kobietę

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam, mam problem.. od lat przyjaźniłam sie ze swoim „byłym” byslimy razem chwilkę. Kilka lat sie przyjaźniliśmy od czasu do czasu były to bliższe stosunki, niby nie byliśmy ze sobą ale Cos nas do siebie ciągnęło nawet gdy on był zajęty i ja. Jestem ze swoim chłopakiem 4 lata w zeszłym roku miałam kryzys, ten przyjaciel przyjeżdżał do mnie i jakby znowu cos zaiskrzyło, miałam zerwać ze swoim i wyjechać z nim na tydzień ale spanikowałam i wyjechałam z chłopakiem z myślą ze jak wrócę na pewno z nim Zerwe i bede z (przyjacielem). Jednak jako tako czuje ze to moja miłość a z teraźniejszym od dawna sie nie układa jednak boje sie rozstać. Gdy ja wyjechałam on zabrał inną koleżankę i on tamtego momentu sa razem żyje im sie dobrze. Zawsze gdy miał nowa dziewczynę urywał ze mną kontakt na jakiś czas (jest wierny, myśle ze dlatego bo miedzy nami zawsze cos było, traktowaliśmy siebie niby jako przyjaciele ale było czuć ta chemię) chyba ze sie psuło. Teraz tez tak jest niestety kontakt bardzo bardzo ograniczony. Jednak jego związki jak juz trwały do roku, ten jak na razie za niedługo mija rok, boje sie, ze jednak on czuje ze to ta jedyna. A wiem ze miedzy nami zawsze cos było i bedzie. Nie mam pojęcia jak go teraz odzyskać a bardzo bym chciała.. chciałbym cofnąć czas do tego wyjazdu. Wiem ze to błąd życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bełkot,pisz wyrażnie bo nic z tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyjacielem byłaś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierdzielenie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog_in_the_fog
tak głupie laski naprawdę istnieją? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×