Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam nic do powiedzenia

Polecane posty

Gość gość

Uważam się za osobę inteligentna ale nie mam o czym gadać z ludźmi może dlatego że nie mam znajomych a poza praca nic w życiu nie robię.. smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś skryty i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja, zamknięty w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nie narzucamy sie tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I grasz w zyciu jak na scenie. To pozerstwo. Piszesz jestem osobą jakbyś przybierał maskę, przez co twa wypowiedź nie jest szczera. Zamiast napisać jestem inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Właśnie w internecie lubie czasem pogadać, nikt mnie nie zna i mogę szczerze mówić co mi leży na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam nic do powiedzenia na gre naszych piłkarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co lezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne rzeczy ale dziś mi się nie chce zwierzać, ogólnie jestem nieszczęśliwym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tu nie jesteś swobodny. Poza, maska, druga twarz = to się widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie mnie nie lubi, nie chwali. Każda krytyke mocno przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chwalisz, doceniasz innych czy ich nie zauważas? To działa w oby dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopcze daj juz spokoj badz dla niej zyczliwy, czuly a odwzajemni sie tym samym w koncu kiedys was cos laczylo. Obudz to i badz szczesliwy. Nie przejmuj sie drobiazgami w milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.31 Zawalcz, spróbuj zmienić swoje życie aby żyć z całych sił i dać szczęście sobie a przede wszystkim komuś kogo pokochać szczerą miłośćią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 O co ci chodzi bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaiłeś się do samotnosci i bois z się to zmienić. Boisz się ryzyka i odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W milosci trzeba byc wyrozumialym. Nie myslec o zadrach, zapominac, nie byc malostkowym, odpuscic, nie gniewac sie, usmiechac i byc zyczliwym. Co bylo to bylo wazne jest uczucie i chec zmian dla tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zakochuje to nic nie wych. Kobiety mnie zwodzą, uwodzą, ja sie szybko angazuje, a potem mówią spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także jestem tylko takim śliniącym się pieskiem dla podbudowania ich ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz o tej jednej konkretnej. Pewnie interesowala sie Toba, komplementowala, traktowala wyjatkowo, moze obdarowala czyms drobnym, moze wiekszym, moze pytala jak mija Ci dzien, troszczyla sie czy nie marzniesz, chciala zobaczyc Twoj usmiech, przytulala Cie, calowala. Czy myslisz ze 1 dnia juz zapomniala? Badz dla niej mily wyrozumialy zyczliwy traktuj tak jak sam chcialbys byc traktowany a zobaczysz uda sie. Przyjdz tu za tydzien i napisz czy sie udalo a uda sie jestem pewien tylko zmien nastawienie na otwarte pozytywne otworz sie dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mysl.o tym co zle. Zapomnij co zle. Mysl co dobrego razem przezyliscie. Przypomnij jej te piekne chwile spokojnie i zyczliwie a zobaczysz ona sie otworzy zechce Cie miec blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odpuscic wzajemne zlosci budowac milosc. Wspierac co pozytywne rozmawiac delikatnie nie przepychac ze soba. Rozmawiac o trudnych sprawach tylko w dobrym nastroju. Nigdy w nerwach a uda sie. Trzeba tylko pracowac nad atmosfera zeby byla mila. Wtedy milosc kielkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj nowej i nie zaczynaj od poczatku jesli kochasz obecna popracuj nad ta relacja. W spokoju i wzajemnej zyczliwosci zakumplujcie sie a z czasem zobaczycie ze zyc bez siebie nie mozecie i sie pobierzecie. Robcie cos razem cieszcie sie soba nie dogryzajcie sobie tylko kochsjcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj to jest slowo uzywane w wielkiej zlosci i oznacza: nie mam juz sily, nie dam rady. Ale jak nerwy przechodza to juz sie mysli: kocham. Dlatego nie powinno sie w zlosci dogryzac sobie tylko omawiac trudne sprawy w dobrym nastroju. Stawiac nie na to kto ma racje ale na relacje. Niewazne kto ma racje wazna jest milosc i jej trwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj poradniki na temat milosci jak rozmawiac z kobieta poniewaz kobieta i mezczyzna maja inne umysly i czesto powstaja nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze piszesz gosciu. Idę spać. Mecz był do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie kocha tej dzieciatej rozwódki. Ona go też nie. I przez to jest nieszczęsliwy. On kocha Wiekopolanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez, czasem jednak mam natchnienie i cos powiem. Czy jakas kobieta wyobraza sobie mnie na randce? Sprawdzalem juz. Wolicie mnie juz nie widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×