Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak żeni się w wieku 20 lat. Moim zdaniem to za wcześnie.

Polecane posty

Gość gość
25 lat to tez jeszcze za wczesnie na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia s
Ja chciałam mieć dzieci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie za wcześnie, Boże jak mnie wkuriwają stereotypy, że trzeba później ,bo tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 To prawda. W obecnych czasach ślub chłopaka w wieku 25 lat to już też za wcześnie- norma obecnie to ok.30 lat. Na przełomie lat 80/90 tych 25 lat dla chłopaka to była norma. Ja ożeniłem się w 1990 roku w wieku 25 lat. W tamtym okresie ożeniło się też wielu moich rówieśników- kumpli i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.06.2918 (19.22) no przecież dowiedzialas się po cywilnym i trzeba było brać rozwód a Ty durna jeszcze wziales z nim Koscilelny ślub! Za gosz honoru i rozumu nie masz! Wiedzialas juz z jakim człowiekiem masz do czynienia, jaki to kobieciarz i dzieciorob i brnelas w to dalej a po tem płacz ze misio w cudownym magiczny sposób się nie zmienil, no dziwne faktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wcześnie- bo to jeszcze wiek nauki i w większości przypadków utrzymania przez rodziców (Jeżeli się jest na dziennych studiach). Po za tym jeżeli dla kogoś dobra zabawa to pijanstwo z kokegami i obmacywanie co tydzień innej dziewczyny to niech się nigdy nie żeni, bo małżeństwo to będzie dla niego męka. Jeżeli ktoś się lubi bawić z partnerką to bycie małżeństwem im w tym nie przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę ukrywał,że gdybym ożenił się w wieku 20 lat, a wcześniej nie miałbym żadnych doświadczeń z innymi dziewczynami-choćby tylko pocałunków, obmacywanek itp. to po ślubie prędzej czy później kusiłoby mnie aby spróbować jak to jest chociaż pocałować inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak kobieta w tym wieku nie jest zbytnio dojrzała do związku, nawet facet nie jest, to zależy, ale z reguły to nie ten wiek. W tym wieku ludzie się bawią, raczej nie w głowie im związki. Chociaż pewnie znajdą się takie związki co w tym wieku zawarły ślub, moi rodzice w tym wieku zawarli ślub, no ale to były inne czasy, inni ludzie, inne myślenie i inna rzeczywistość. Teraz mamy wysyp singli, a to głównie dlatego, że zmieniły się oczekiwania. niektórzy mają po 24 czasem po 28 lat i nadal nie maja partnerów/partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.44 Masz rację. Córki moich znajomych czy członków rodziny wychodzą za mąż w wieku ok. 30 lat. Podobnie ich synowie. Moja córka ma 27 lat i jest singielką. Chłopacy do niej startują, ale ona przebiera i kręci nosem po tym jak zerwała ze swoim chłopakiem, który nie nadawał się na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat autorze małżeństwa to malo???? Ja rozumiem gdybys napisa ze rozwiedli sie po 2 latach.Wiesz co gdyby wszyscy wytzymywali razem 30 lat to by bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-latek to dziecko, a nie mężczyzna. Trzeba dorosnąć, wziąć odpowiedzialność za siebie, nabrać trochę życiowego doswiadczenia i być samodzielnym, żeby zakładać rodzinę. Chociaż to wszystko i tak nie gwarantuje cudownego małżeństwa do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×