Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ineza91

Ciąża w Niemczech (Berlin)

Polecane posty

Gość Ineza91

Witam. Czy są tu jakieś mamy które mieszkają w Niemczech a konkretnie w Berlinie? W innych miastach może nie być tego problemu, a kto mieszka w Berlinie ten będzie mnie bardziej rozumiał. Chodzi o to że jest tu ogromny problem ze znalezieniem mieszkania. Na moje lohny niestety nie dostanę a na lohny moje i chłopaka próbujemy ale nadal nic. Jestem w 7 miesiącu ciąży. Ze względu na to że oboje pracujemy nie możemy liczyć na pomoc socjalna tj jobcenter . Byłam nawet w Caritas, diakonie, i wielu innych . Wszędzie odsyłają i mówią że jest problem z mieszkaniami i oni żadnych mieszkań na stanie nie maja więc pomoc nie mogą. Chciałabym zapytać, czy można któraś z Pań miała podobna sytuację a mianowicie będąc w ciąży a później po porodzie nie była zameldowana tam gdzie faktycznie mieszka. ? Bo niestety może tak być że do końca ciąży nie uda nam się znaleźć swojego mieszkania i zostaniemy u znajomych ale oni meldunku nam nie dają. (niestety teraz tak to tu wygląda) . Czyli meldunek będzie w innym miejscu niż faktyczne miejsce zamieszkania. Czy to jest duży problem ? Jak to wygląda po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×