Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie polecilybyscie spedzic zagraniczne wakacje

Polecane posty

Gość gość

najlepiej takie nad woda. Wpisujcie kraje, regiony i hotele w których bylyscie. Piszcie czy były to udane wakacje czy nie i dlaczego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właściwie nigdzie byłam oprócz Sycylii, Hiszpanii, Skandynawii bo tam mieszkam. Hiszpania ładna gorąco ogólnie podoba mi się. NIE polecam Sycylii gł jej Południa wszędzie śmieci i bezpanskie psy. Skandynawialadna dzika sale drogi a hoteli też nie polecę bo zawsze wynajmujemy apartament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
Ja mogę polecić mega popularną Chorwację. Dla mnie pięknie, pogoda zawsze jest i dobre jedzenie. Poza tym nie jest drogo. Hotel niestety nie pomogę. My zatrzymujemy się w apartamencie. Jedziemy samochodem i codziennie odwiedzamy inną plażę, co też jest urozmaiceniem. Byłam na wyspie Brać i Pag. Za to odradzam Grecję, konkretnie wyspa Kos. To były wakacje porażka. Smród, brud, same hotele i wszędzie koty. Jedliśmy śniadanie w hotelu na zewnątrz. A tu kot z dziurą w łapie sobie maszeruje. Szkoda zwierzęcia, ale dla mnie to było mega obrzydliwe. Poza tym to nie jest higieniczne że te koty tak wszędzie łażą. Nawet po hotelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie w Grecji podobalo - Ateny I okolice. polecam tez Algavre. cudne plaze czysta woda. Slowenia jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisbona fantastyczna, Chorwacja piekna, Sardynia cudownie magiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuertaventura cudowna wyspa :)) Hiszpania ogólnie piękna Grecja też :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak to jest z tymi cenami w Chorwacji? Drozej niz w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drożej, dużo drożej. Zwykłe zakupy w markecie Konzum lub Studenac to kilkadziesiąt procent drożej niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreta jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie jest drożej niż w Polsce dla Polaka zarabiającego w marnej walucie jaką jest złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruit & Spice Wellness Resort ZANZIBAR. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Albania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóz to za casting na wakacje ? przecież to zależy od wielu czynników : jeden lubi to,drugi co innego a pięćdziesiąty jeszcze inaczej. Zależy ile masz czasu na wyjazd. Zalezy ile masz kasy na urlop. Zalezy czy samemu,czy z facetem, czy rodzina (mąż,dziecko/dzieci). Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj z tymi cenami w Chorwacji. Jedne produkty są droższe niż u nas, drugie tańsze, a inne w tej samej. Na targu swieze owoce i warzywa w super cenach, np. pyszne figi 7 kun za kg, czyli ok 4 zl. To tylko pierwszy przyklad z brzegu. Jezdze tam regularnie, właśnie wczoraj wróciłam stamtąd, więc daj spokój z tym narzekanie bo jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam polskie Mazury, okolice Węgorzewa, Mrągowa i Augustowa. Zwiedziłam większą część Europy, zwiedziłam cudowne miejsca, ale najlepiej wypoczywam na Mazurach - sporty wodne, rowerowe wypady, piesze wycieczki, a jednocześnie sporo kulturalnych imprez. Cisza, wspaniała przyroda, dobrze wyposażone hotele i pensjonaty. Już od 6 lat każde lato spędzam na Mazurach. Inne atrakcyjne miejsca zostawiam na inne pory roku. Mieszkam od 25 lat w Belgii, lata młodości spędziłam w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie byłaś w tej Chorwacji. Figi jużsą? Akurat pyszne brzoskwinie i arbuzy dużo droższe niz u nas. Ja byłam nad samym morzem. U nas nad morzem też drożej niż w centrum. A gdzie do Grecji, Na ląd? Na wyspę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Splicie. Tak, figi już dawno są. Brzoskwinie w niedzielę były w konzumie po 4, 99 kun, niecałe 3 zł faktycznie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albania?? hehehehe jeszcze mizycie mile , a siedziec w zamknietym osrodku dla turystow to nie moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest tanio www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Grecję! jest cudowna, ten klimat, ta temperatura, te widoki i jedzenie! ja byłam z Coral Travel i idealnie udało mi się odpocząć! na prawdę spoko biuro - warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×