Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola_za

Urlop macierzyński i urlop rodzicielski

Polecane posty

Gość ola_za

Czy planujecie podzielić/zamienić urlop macierzyński na urlop rodzicielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka2
Jeszcze nie myślałam o tym, dopiero za 4 mies. zostanę mamą. Wszystko oczywiście zależy od sytuacji na rynku pracy a także od szefostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urlop macierzyński a rodzicielski to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fork
Abyśmy mogły prawidłowo rozdzielić urlopy: "Pierwsze 14 tygodni urlopu macierzyńskiego przeznaczone jest tylko dla mamy. Pozostałe 6 tygodni może wykorzystać tata - jeśli mama zdecyduje się wrócić do pracy. Dodatkowo, rodzice mogą także podzielić się urlopem rodzicielskim - ważne aby łączny wymiar urlopu nie przekroczył 32 tygodni. " htthttps://szkolarodzeniaprenalen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że urlop macierzyński a urlop rodzicielski to co innego , ale zwyczajowo chyba wszyscy mówimy że kobieta po porodzie jest na urlopie macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina_m
Przy pierwszym dziecku całość urlopu wykorzystałam sama, mąż miał zdecydowanie bardziej płatną pracę, natomiast obecnie chyba będzie odwrotnie . Po porodzie zamierzam pozostać z maluszkiem 6 mies. i wrócić do pracy. Mąż przejmie obowiązki rodzicielskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin2
Fork wczoraj Abyśmy mogły prawidłowo rozdzielić urlopy: "Pierwsze 14 tygodni urlopu macierzyńskiego przeznaczone jest tylko dla mamy. Pozostałe 6 tygodni może wykorzystać tata - jeśli mama zdecyduje się wrócić do pracy. Dodatkowo, rodzice mogą także podzielić się urlopem rodzicielskim - ważne aby łączny wymiar urlopu nie przekroczył 32 tygodni. " htthttps://szkolarodzeniaprenalen.pl Powinnaś jeszcze dodać że urlop rodzicielski jest dobrowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajowo www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja zarabiam 7 000, maż 2500. Ja nie cierpie gotowac, sprzatac, zmieniac pieluch. Maz kocha opiekowac sie dzieckiem i gotowac... zostanie mi sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop rodzicielski jest urlopem dobrowolnym i nie musimy go wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takiej opcji, mąż pracuje na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×