Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Restauracje, puby, bary uk maja ludzi za nic

Polecane posty

Gość gość

Ciezko pracuj, zapieprzaj mowiac kolokwialnie, a gdy “nie ma ruchu” idz do domu...Nikt nie mysli o tym, ze dana osoba musiala zaplacic za metro/przyjazd, ze musi z czegos zyc. Godziny jakie oferuja i stawki sa wrecz glodowe, w wiekszosci miejsc tylko supervisor/asystent i manager maja pelen etat. Dziwie sie, ze ktokolwiek w ogole sie jeszcze godzin na takie wykorzystywanie, a jeszcze tym bardziej w samym Londynie, gdzie kazdy wie jak jest drogo. Te wszystkie umowy smieciowe zero godzin powinny byc zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla większości jest to praca na start lub dorywcza. Dużo studentów i początkujących emigrantów wykonuje taką pracę. Nie znam nikogo kto by w tej branży został na dłużej niż 2 lata. No, chyba, że został managerem, ale do tego trzeba mieć wredny charakter, więc to neondla każdego. No i płacą psie grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dotyczy tylko UK, wszędzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Managerom płaca grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branża gastronomiczna
wolny rynek, nikt nie każe ci pracować tam gdzie jest kiepsko, nie pasuje to zmieniaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam osoby - ale nie w Londynie - pracujace tak calym latami I lubiace ta prace. I jakos nie zarabiaja psich groszy, skoro kupili mieszkanie, I lataja na wakacje zagraniczne 1-2 razy do tku (nie mam tu na mysli Polski). a ja akurat takiej pracy nie lubie, na szczescie od kilku lat mam "dobra" prace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w większości to nie jest praca która w założeniu ma cię utrzymać. To prace dorywcze, jak ktoś napisał, dla studentów. Z zasady sezonowe, ludzie pracują w tych miejscach parę miesięcy i zmieniają pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×