Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym poznać prawdziwy wiek kobiety

Polecane posty

Gość gość
Po zmarszczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu się mylisz. Są 25 latki z widocznymi zmarszczkami i 40 latki bez widocznych zmarszczek. Tu akurat możesz się naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rysach twarzy i ręcach.Włosy też są już inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyja nic nie mówi. Znam dziewczynę, która ma strasznie odznaczone zgięcia, a ma dopiero 25 lat. Ja w wieku 39 nie mam aż takich jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po ręcach" LOL Mam idealną szyję w wieku 40 lat, a kojarzę koleżanki, które miały bardzo widoczne "obręcze" na szyi w wieku licealnym. A co do ciała, to owszem widać, ale gdy ktoś nie ćwiczy, jak ktoś trenuje, to nie poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej poprosić o dowód osobisty, albo wiem zajrzeć w jape i obejrzeć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że chodzi o wiek biologiczny . a ten nie można określić dokładnie za dużo czynników w zewnętrznym wygladzie na to wpływa u kobiet mozna i 10l sie pomylić . problem troszke jest mniejszy nad wodą gdy taka wychodzi po kąpieli w bikini bład jest minimalny 1-2l (jednostki tylko do 5)dla dobrego obserwatora z doświadczeniem . z ciekawostek dodam że kobiety klasyfikuje się w 2 definicjach wieku 1-wiek biologiczny 2-wiek pełnej dojrzałości (mało kto wie co to jest )także emocjonalnej O ile pierwsza klasyfikacja jest dostepna i osiąga ją kazda kobieta to z drugą jest problem i tak 20lenia bedzie w pełni dojrzałości a 60l nawet nie osiągnie minimum i zadne studia tu nie pomogą .dla mnie inteligentnych http://www.psychologia.edu.pl/dziupla-jurka/teksty/1360-dojrzalosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po całości ze tak powiem :) Po wygladzie.. I bez liczenia zmarszczek, bez wypatrywania siwych włosów i opadajacych powiek.. Wiek widac jak sie na kobiete spojrzy, z nia porozmawia itp. Starsze nie maja juz tej świerzości.. za to maja doświadczenie.. i to widac.. Często w rozmowie mozna wyłapac , ze laska co wygląda na góra 30 mówi o rzeczach,które są domeną starszych .. a ona po prostu zrobiona dobrze :) A czasami starsza jest taka inflantywna, wrecz głupia i człowiek sie zaczyna zastanawiac czy to jej zostanie do konca zycia czy po prostu tak szybko sie zestarzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×