Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michalinam

Nigdzie nie jade na urlop mam kompleksy

Polecane posty

Gość michalinam

I juz nie bylam na urlopie 3 lata.... Nie mam po prostu z kim :( Czuje sie jak nieudacznik zyciowy.... w pracy kazdy chwali sie gdzie byl i co robil a ja musze szybko ucinac temat ;/ do d... z takim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz jechać ze mną? Mam urlop w sierpniu. Chcę jechać w Polskę ale szczerze to samemu mi się odechciewa jechać. Sam znów spedze go w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów sie na wyjazd integracyjny z forum chrześcijańskiego Singli 3 dni a może przez przypadek kogoś poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz sama. Tskcnaprawdevnikogo nie obchodza inni na urlopie.lazdy skupia sie na sobie. Myslisz, ze tylko patrza "oo idzie sama, oo sama lezy na plazy, sama je gofra i loda, ooo ;))). Ty sie nastaw pozytywnie, wez ksiazke, muzyke do tel. Znajdz fajne miejsce, poczytaj co mozesz zwiedzic, zaplanuj aktywnie albo leniwie, i jedz. Ja pojechalam sama (i bez biura, sama sobie zorganizowalam) tydzien na sycylie i bylo super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3lata masz zmarnowanych wakacji. I po co. Ktos to doceni?bez sensu.rusz tylek i baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz booking masz skyscanner do biletow lotniczych.tylko zaplanowac poczytac i jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ruszyc na te wakacje to wieksza szansa ze kogos poznasz, niz jak bedziesz siedziec w domu. Kare jakas masz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×