Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie poznać przyjaciół

Polecane posty

Gość gość

Gdzie poznać samotnych przyjaciół ( kobiety wdowy lub rozwódki 55+), które tak jak ja sa samotne. Szukam koleżanek na wspólne wyjścia do kina, wczasy, na pogaduchy. Okolice Piły,Chodzieży itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_aa
Cześć, sama mam z tym problem, a mieszkam w Warszawie. Tak że ten ;-). Mam 48 lat. Powiem Ci, że trochę koleżanek poznaję, gdy chodzę na jakieś zajęcia. Nie dużo, ale czasem z jakąś się zgadamy i potem się spotykamy. Np. pojechałam kiedyś na długi weekend majowy na kilkudniowy warsztat jogi (a wcześniej jogi nigdy nie uprawiałam). Było b.fajnie i do tego poznałam koleżankę, z którą się potem długo spotykałyśmy na różne wyjścia. Chodziłam też swego czasu na zajęcia Uniwersytetu Otwartego - i na takich zajęciach zakumplowałam się z jedną fajną dziewczyną, spotykamy się nadal, choć nie za często. To samo na różnych warsztatach. Poza tym, chodziłam na terapię grupową - niestety potrzebowałam, to akurat poważny, niewesoły temat - i nieoczekiwanym efektem ubocznym było utrzymywanie kontaktów po zakończeniu z kilkoma dziewczynami. Wychodzi, że jak się gdzieś ruszę - na wyjazd, gdzie jest intensywny kontakt z ludźmi, albo gdy gdzieś regularnie chodzę - to czasem spotkam fajną dla mnie koleżankę, która chętnie gdzieś razem wyskoczy. Pozdrawiam i powodzenia - Gosia_aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w większej wsi, tu mentalność ludzi jest inna... nie ma żadnych zajęć, ewentualnie szydełkowanie. Kobiety maja sady, ogrody i to rozumiem ale jesień i wczesna wiosna to dobry czas na wspólne wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto popisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto czuje się samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie młodzi jeszcze ludzi a niestety samotni (bo ukochana połowa niestety odeszła) moga spotkać przyjaciół na pogaduchy i wspólne spędzanie czasu? I noe chcesz o żaden nowy związek tylko o znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie być straszne mendy - płytkie i nieciekawe, skoro w wieku wielodziesięciu lat nie macie przyjaciół (choćby z dzieciństwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_aa
gość wczoraj Dobre, dobre, ha, ha. Jak na razie jedyna menda tutaj to Ty, gościu z . Z uszanowaniem, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomych ale malzenstwa, a ja jestem wdowa. Straciłam ukochanego męża 3 lata temu po ciężkiej chorobie. Spotykam sie ze znajomymi ale wiadomo na wakacje nie będę z nimi jechać. Dlatego szukam samotnych koleżanek tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na necie www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w domu, pomagam dzieciom w ich firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo chcesz poznać tylko znajomych ze swojego miasta czy internetowo też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic. Dziewczyny, fajne babki piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd jesteś, więc pewnie nie jesteśmy z okolic. Jeśli liczysz na fajne babki z okolic to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne babki to wychodziły jak sie do piachu nasikało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×