Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię rówieśników

Polecane posty

Gość gość

Już od przedszkola wiedziałam, że nie pasuję w grupie rówieśniczej. Przez okres podstawówki, liceum i studiów nic się nie zmieniło. Zawsze miałam z tymi ludźmi taki kontakt typowo szkolny i nic poza tym. Nie byłam jakaś niekoleżeńska, ludzie zwykle mnie lubili, ale tak jak wspomniałam nic poza kontaktem typowo związanym ze szkołą. Żadnych imprez, spotkań, nic... Za to dobrze odnajduję się w kontaktach ze starszymi ludźmi... Czy to kilka lat czy nawet dużo więcej. I zawsze takie osoby poznawałam poza szkołą... Czy to źle o mnie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie lubie rówieśników np partner mezczyzna musi byc starszy. W moim wielkimi partner to gowniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czesto wkurzali faceci w moim lub troche mlodszym wieku. Rozwija sie to u nich, jak poznajac mnie blizej zauwazaja, ze malo mowie. To dowaluc mu, trzeba cis wymyslec, zeby mu dopier..luc, przezwac, ponizyc przy innych, zorganizowac grupke przeciw niemu. Jak wiec mam miec znajomych. Dzieks, nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 - Zgadzam się... Cofnięciu umysłowo chłopcy rówieśnicy to jest porażka... :o Dla mnie tak z minimum 20 lat różnicy to jest normalna różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 30 lat ile macie dziewczyny, serio poważnie myślicie o życiu np budowa domu dzieci urządzenia mieszkania? A na imprezy czy spróbować różnych fiutow was nie ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze bylem dojrzalszy od kolezanek rowiesniczek ale to gorsze od tego co ty masz autorko bo kobiety zawsze chca starszych a nigdy mlodszych. Dlatego jestem prawiczkiem. Kobiety za mlodu chca niedojrzalych rownolatkow albo dojrzalych mezczyzn po 30. Dojrzaly ale mlody to najgorsze polaczenie dla chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:30 - Mam 24 lata... Nie lubię imprez, jestem typową domatorką... Nie chcę mieć w przyszłości dzieci, a do spraw intymnych podchodzę w ten sposób, że wiąże się to z uczuciem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 - Może spotkasz kiedyś jakąś młodą kobietę, która szaleje za starszymi i dojrzałymi. :D Zawsze jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 31 z 18 pisałem i w końcu ją przerosly moje plany ja pokazywałem jej domy a ona jednak nie dzieci a szkoła, także już nieufnie podchodzę do deklaracji że wolicie starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ciekawe ja nie chcę alimentów :) też dominator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 - Ja też nie chcę dzieci, ale lubię takich ponad 20 lat starszych i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×