Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie na białołęce z rynku pierwotnego oferty

Polecane posty

Gość gość

Moze Wy macie jakies fajne ogloszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela7888
A sprawdzałaś w ogóle już cokolwiek w sieci? Bo jeśli jeszcze nie, to mogę zaproponować stronę http://ama-bud.pl/ W sumie chyba tylko tam znajdziesz najodpowiedniejsze oferty mieszkań na białołęce z rynku pierwotnego. Takie są teraz najlepsze, bo robisz wszystko po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Białołęka, to może zerknij na ofertę Jankowskiego Pulchnego. Oni budują w ciekawej okolicy, może Cię zainteresuje. Pruszków to także dobre rozwiazanie, bo jest naprawdę super dojazd i bardzo przystępne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białołęka wygląda ok, ale możesz coś więcej napisać o Pruszkowie?:) Podoba mi się ta okolica, ponieważ ogólnie szukamy mieszkania poza Warszawą. SKM to dla mnie wygodna opcja. Widzę, że ten deweloper ukończył kolejny etap nowego miasta pruszków - co sądzicie? Zdecydowalibyście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janpul już oficjalnie napisał na swojej stronie, że będzie nowa inwestycja na Białołęce :) Ma nazywać się Future gardens. Póki co można się tylko zapisać do formularza, pewnie niebawem pojawi się więcej informacji. Ogólnie jestem na tak, bo bardzo odpowiadają mi inwestycje poza centrum, w spokojnej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już więcej informacji o Future Gardens :) Pod tym linkiem https://www.janpul.pl/future-gardens/apartamenty można zobaczyć dostępne mieszkania. Z tego co widzę, to od 39 do 62 m. Szykuje się kameralna inwestycja, pośród zieleni, z dużymi ogrodami. Co myślicie? Jak dla mnie na fali slow life to raczej strzał w dziesiątkę, a jak będzie to zobaczymy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana mieszkaniem 2-pokojowym w Future Gardens. Czy ktoś ma więcej informacji na ten temat? :) Warto? Poczytałam trochę opinii na forach i znam osoby, które kupiły mieszkania od tego dewelopera, ale w Pruszkowie. Póki co żadnych wątków na forum o Future Gardens nie znalazłam :( A podoba mi się wizualizacja tej inwestycji i okolica. Muszę wybrać się na żywo i zobaczyć, jak ta część Białołęki się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga93

Super, że napisałaś o tej inwestycji. Szukam mieszkania od hipotekę właśnie w tej dzielnicy. Zależy mi na tym, żeby był spokój, w miarę zielono i żeby się dało oddychać :D Z tego co widzę, to Future Gardens naprawdę interesująco to wygląda. Nie znalazłam też żadnych większych wątków, bo ta inwestycja chyba dopiero ruszy. Planuję skontaktować się z biurem sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę uważnie zapoznać się z dokumentacją zanim podpisze się umowę z developerem Janpul. W sądzie toczy się jakaś dziwna sprawa przeciwko tej budowie. Na 54 mieszkania z I etapu sprzedane jest podobno tylko 6 co jest zastanawiające patrząc na to jak szybko rozchodzą się inne mieszkania w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Gościu Gościu, my tydzień temu odebraliśmy klucze. Umowę sprawdzał nasz prawnik, nic tu nie ma. Umowa jak umowa. Sprawdzał też księgi wieczyste i tu tez czysto. Kredyt tez dostaliśmy. My już zaczynamy remont 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×