Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 lat temu porzucilam rodzine i wyjechalam za granice

Polecane posty

Gość gość
"Jeżeli byłaś autorko w stanie porzucić małego,2,5 letniego slodziaka,to wątpię żebyś stracila glowe dle prawie 18- letniego chłopaka" Czasami są takie matki, że sie bardziej dogadają ze starszym dzieckiem. Pisały tu już nieraz takie co odnalazły w sobie uczucie dopiero wtedy gdy minął okres wczesnego dzieciństwa u dziecka i dało się z nim normalnie rozmawiać. Oczywiście w przypadku autorki już i tak dupa zbita bo dziecko ma już 18 lat, ale mogą chociaż pozostać życzliwe kontakty jak człowiek z człowiekiem. Czemu nie ? Dużo jest takich przypadków. Np. Katarzyna Dowbor. Tez porzuciła dziecko kiedy było małe a teraz jak jest dorosłe to mają jakieś kontakty i to lepsze niż była ona w stanie mu zapewnić kiedykolwiek. Nawet rozłożyła nad nim jakąś opiekę i dzięki temu jest on teraz tam gdzie jest. Nawet jak się nie dogadacie to dziecko sie o tym samo przekona. Najważniejsze jest to żeby bardzo ostrożnie dobierać słowa. Sprawa jest bardzo delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się odnajdziecie, może nie, ale wtedy nie będzie już niedomówień. Dziecko ma prawo spotkać matkę, ty masz prawo odmówić jeśli naprawdę nie chcesz. Ale skoro pytasz, to chyba jednak nie jesteś zdecydowana. Ale w takim wypadku napisz parę dobrych zdań, a nie "nie bo nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ze jestem dzieckiem porzuconym przez ojca nie przez matke napisze tylko ze syn pewnie potrzebuje jakichs kontaktow poza granica ,jest juz dorosly moze potrzebuje startu w dorosle zycie ,nie martw sie nie wejdzie ci na glowe ale chociaz teraz sie troche wykaz i pomoz Mu w starcie w dorosle zycie ,praca ,pierwsze kroki w obcym kraju ,tak bylo w mojej sytuacji ,ojciec mi pomogl i jestem mu za to wdzieczna ,tylko za to i nie nie mieszkalam u niego bpo juz ma rodzine ,nie bylo pretensji ,odwiedzam go czasami i to wszystko,,,,,chyba jako "matka" mozesz to dla niego zrobic i nie martw sie ,nie wejdzie ci na glowe ,czas szybko leci ,znajdzie sobie dziewczyne ,mieszkanie i chociaz bedziesz miala czesciowo czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naucz się interpunkcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czepiaj sie bzdur ,wyjechalam z kraju jako nastolatka ,20 + lat temu,i tak sobie niezle radze,tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W każdym kraju spację stawia się PO znaku przestankowym, a nie przed (wyjątek Francja i spacja przed dwukropkiem i średnikiem, reszta - jak wszędzie), więc nie usprawiedliwiaj swojego niedouczenia krajem. Pozdrawiam, emigrantka od prawie 20 lat, zaliczone 6 krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...good for you i nie odpisuj do mnie wiecej,bo zmieniasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ależ będę odpisywać, dopóki się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranica fajnie jest miec wzory kolekcjonerskie z dokumencikpl, przydaja sie bardzo... a wyglad super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×