Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet czy spędzić z nim noc?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w tej chwili za granica na wczasach u rodziny. Spotkałam dzis swojego byłego faceta kiedys sie spotykalismy jak tu mieszkalam. On ma zone i 2 dzieci ja jestem samotna. Od dawna nie uprawialam sexu i przyznam ze brakuje mi tego. On chce się spotkać napisał do mnie ze chciał by się ze mną kochać. Kiedys bylo nam dobrze w lozku zawsze mnie zaspakajal. Zgodzilybyscie sie na moim miejscu na taki niezobowiazujacy sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzel palcówkę i idź spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palcowka to nie to samo. Mam ochote na prawdziwy seks a on byl w tym w miare dobry. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań przy palcówcę i idź spać. Do rana ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij bramy przeszłości, on ma już rodzinę, a co było nigdy nie wraca z powrotem takie samo! Ty masz kogoś, nie kochasz, jeśli myślisz o zdradzie. Zdradzisz, będziesz żałowała bardzo długo! Po co ci to? Nie spotykaj się z nim, zostaw sobie miłe wspomnienia, bo teraz rozczarujesz się. Czy warto za jedną noc? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
to już wiem gdzie Rafał dzisiaj był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, nie doczytałam, jesteś samotna, to znajdź sobie porządnego WOLNEGO! faceta, a w to się nie pchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie myślę do niego wracac on mnie juz nie interesuje pod względem związku. Ja nikogo nie mam wiec z mojej strony zdrady by nie bylo. Waham się bo jednak on ma zone i dzieci tez ale z drugiej strony tak mi sie chce faceta juz ze 4 lata nie mialam seksu a on robil mi z***biscie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tydzien wyjezdzam i raczej sie juz nie spotkamy. Latwo powiedzieć znajdz sobie faceta. Od 4 lat jestem sama i predko się to pewnie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś pewna że się nie zaangazujesz potem to czemu nie? Skoro brakuje ci tego a masz okazję i kiedyś cię zaspakajal ja bym tam się umówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dopiszę że zanim znajdziesz faceta i się wszystko ułoży to potrwa troche. Tym bardziej że wyjeżdżasz więc co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto co ty masz w głowie.. Skoro ma żone i DZIECI to odpowiedź jest jasna.. Dla jednej nocy nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwykłą zdzirą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz mi przeszla ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×