Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje 2018.

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie plany? Gdzie się wybieracie? Mi się marzy nieplanowany wyjazd w jakieś nieznane,mniej komercyjne rejony np. Gruzja. Wyjazd bez planowania wcześniej co i kiedy się zwiedzi.Poznawanie kultury,kuchni, tradycji.Wynajęcie samochodu i zwiedzanie wg własnego uznania z plecakiem na plecach.:D Ciekawe czy kiedyś mi się to uda .A wy? Jakie są wasze wakacje marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jaram sie Gruzją, choc chcialabym zwiedzic Hiszpanie szczegolnie Katalonie,a jesienią na Zanzibar. Hmm a realnie patrząc nie wiem czy w ogole gdzies pojade bo rozstalam sie z facetem i nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
Ja nigdy nie byłam w Gruzji,ale ciągnie mnie tam. Sama nie pojadę, towarzystwa brak. Znajomi wolą wyjeżdżać przez biur i leżakować nad basenem. Nie mam z kim. Czekam na cud :D Do urlopu jeszcze dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
20.14 Byłaś już w Gruzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak co roku jade do Egiptu dorobic sobie troche kasy do pensji nauczycielskiej. Mowie, ze jade na wczasy. Chociaz w dzien moge tez troche sie poopalac i odpoczac. A nocy- praca. I tak co rok. Zastrzyk kasy na caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na letni odpoczynek warto wybrać się w polskie góry. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Klimek****SPA zlokalizowanym w samym sercu Złockiego . Muszyna obfituje w wiele przepięknych tras wycieczkowych i rowerowych oraz miejsc do zwiedzania. W naszym Hotelu przewidzieliśmy dla Państwa szereg wakacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Costa Brava to jest to! <3 znalazłam super tanią wycieczką z biurem www.kostravel.pl na prawie 2 tygodnie! Jeszcze ostatnie 3 dni pracy i mój wymarzony urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, z takim biurem jechać. Na co ty liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku bylam juz na Dominikanie. Nastepny wyjazd za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak Dominikana, słyszałam że przereklamowana? U mnie w kolejce destynacji czeka właśnie Dominikana, chciałabym też kiedyś zobaczyć Tajlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wakacje marzeń to też Gruzja. Poza tym Armenia,Czarnogóra,Kazachstan,Moskwa. Chciałabym zobaczyć też USa-Teksas, Meksyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu na Fuerteventurę. Jak się ma dużo po trzydziestce, jak w tytule tego działu, a chce się opalić wszystko, to tam najfajniej. Nie bardzo gorąco, wiaterek, no i nikt nie zwraca na ciebie uwagi, jak nago do morza wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba generalnie w Hiszpanii tak jest. Na Majorce opalanie topless jest zupełnie normalne, w każdym wieku i z każdą figurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do Egiptu na platny sex. Jestem nauczycielka i sobie dorabiam do pensji. Co roku tak robie, duzo Polek tak dorabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wakacje to w tym roku wraz z żoną i dzieckiem wybraliśmy się do Hotelu Herbarium, który położony jest nad malowniczym jeziorem. Oprócz tego na miejscu czekała na nas świetna kuchnia, rewelacyjny basen, cisza, relaks oraz urokliwy park. To wszystko sprawiło, że spędziliśmy tam wspaniały czas i z przyjemnością jeszcze tam wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
wakacje moich marzeń to...gdzieś daleko w górach,z dala od cywilizacji, komercji,luksusowych hoteli,najlepsze są chyba do tego Bieszczady :) namiot, gwieździste niebo, ja ,druga osoba,ognisko, gitara. Ach....rozmarzyłam się. Tylko teraz nikt tak nie spędza urlopu. Ja przynajmniej nie mam nikogo takiego w swoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś Zdziwiłabyś sie, ale są tacy co tak spedzają. Taki spokój i cisze znajdziesz też na Mazurach. Tylko nie w miastach, ale na Wioskach wokoło jezior, są tam dzikie pola namiotowe nad samiutkim brzegiem. Albo domki do wynajecia z własnym dostepem do jezior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może do woli mordę drżeć i rzępolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość dziś Może i są i faktycznie zdziwiłabym się.bo nikogo takiego nie znam.Szkoda. Mazury też by mi się marzyły.Cisza,spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też osobiście nie znam, ale na własne oczy widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
W gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
9.41 W które? CO stoi na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z chęcią bym pojechała w góry....ale się sama boję. Ato,że się zgubię,a to,że jakaś zwierzyna mnie zaatakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na wyprawę do CZARNOBYLA Z ALIENA TOURS. Będzie fantastycznie bo oprowadzać ma nas miejscowy przewodnik. Zakręcony na maksa na punkcie tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaza naturystow na pewno, ale jeszcze nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×