Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje 2018.

Polecane posty

Gość gość
DUBAJ!!!!!! I znowu przyjade bogata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy nad Bałtykiem i było super, pogoda dopisała, noclegi rezerwowaliśmy przez Bookapart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaża naturystow w Polsce i Hiszpanii. Najprzyjemniejszy urlop na jakim byłam i ślicznie mamy całe ciało opalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dom. Już 3ci rok z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz od 12 lat w domu. Ostatni wyjazd za czasow studeckich. Eh, bidaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
Najdłuższy, tegoroczny urlop przede mną. I to cieszy. Dużo w domu, troszkę w niskich górach, może też uda się coś ekstra dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreppol

ja mam długi urlop zaplanowany na luty. Zawsze lubię zimą zrobić sobie wakacje, kiedy u nas jest zimno to my wybywamy grzać się do ciepłych krajów. Już nie mogę się doczekać, bo lecimy w tym roku do Turcji. Znalazłam bardzo fajną ofertę w biurze coral travel i  wyszło nam mega tanio dla dwóch dorosłych osób. Sam hotel ma super kompleks basenów, pokoje w super standardzie, więc już nie możemy się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgersh

To był dobry rok. Były  fajne wakacje. Morze, jeziora, puszcza, góry. 

Zakochałem się z wzajemnością. Taka niechciana miłość dopadła nas. Ona jest prawie idealna i mnie chce. Nie wsydzi się o tym mówić. I takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemens

Wakacje 2018 spędziliśmy w Rivierze Krasne, znajdującej się 45 km od Lublina, na skraju Poleskiego Parku Narodowego, nad malowniczym jeziorem o powierzchni ok. 100 ha . Okolica ta cudownie podziałała na nas a co najważniejsze była cudownym miejscem na wypoczynek. Zadomowiliśmy się na tamtejszym kempingu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×