Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porozmawiam na ...

Polecane posty

Gość gość
Jakto na kafe zaraz kłótnia czyj jest temat. A temat jest mój dla wszystkich którzy chcą porozmawiać. IS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej przemilczeć. Mowa jest źródłem nieporozumień, jak mówił Lis. Jak wszystko inne w życiu można ją spożytkować dobrze lub źle. A rozumieć się z kimś bez słów- bezcenne i nie takie trudne do osiągnięcia Bez logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maruda
Hejka czatownicy . Jeżeli będziemy pisać tylko z logiką to nie napiszemy - nic . Jeżeli będziemy milczeć i czekać aż ktoś napisze coś i to jeszcze majliepiej z logiką . To czat padnie . A całe kafe usuną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maruda
Ha ha . Może jakieś działy dla logicznych , bez logiki i dla porąbańców - seksocholików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marudy Nie jest moim problemem rozwój kafe. X Jak się porozumieć bez mowy? Są tylko nieporozumienia. Jak mówi borsuk. Rozumieć się bez słów to tylko iluzja wielu związków. Później się okazuje, mąż ma kochankę, żona kocha się w innym. IS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy patrzy na zycie przez własne doświadczenia. W myśl zasady, że złodziej boi się, że go okradną, kłamca nikomu nie ma wierzy itp X To ja do działu -Bez logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie do końca? Grabarz myśli tylko o śmierci? Można również popatrzeć na świt trochę szerzej. Ja nie piszę się do nielogiczne. IS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu straszne gaduły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×