Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ProBreast Plus na powiększenie piersi działa?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie znalazłam dużo informacji na temat tego produktu w internecie i chciałam z wami się podzielić moim doświadczeniem.Używałam ten produkt przez 3 miesiące i powiększyłam swoje piersi a co najważniejsze ujędrniłam.Miałam takie obwisłe i oklapnięte piersi,małe B,dzięki temu produktowi powiększyłam do obfitego C,piersi zrobiły się zaokrąglone.Chyba najlepsze w tym wszystkim jest ta całe ujędrnienie.Produkt dostarcza fitoestrogenów i to one są najważniejsze w tym preparacie bo stymulują piersi do wzrostu.W zestawie znajdziecie tez krem aby wzmocnić efekt kuracji i ujędrnić skórę.Polecam wszystkim którzy mają kompleks małego biustu.Produkt zamówicie tutaj -> http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za duży i staram się go optycznie pomniejszać, tak więc udław się swoimi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama słaby ten komentarz z pytaniem w nagłówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubick92
Jestem w stanie uwierzyc w ujedrnienie, ale powiekszenie.. no sory, ale to niemozliwe. Gdyby takie preparaty faktycznie dzialaly to kobiety nie szłyby pod nóż :) moze ci sie wydaje, ze masz wieksze piersi, bo sie ujedrnily i wtedy optycznie wygladaja na ciut wieksze... ale szalu pod wzgledem rozmiaru taki preparat nie zrobi. sama jestem po operacyjnym powiekszeniu implantami (mentor) i polecam. operacja wykonana przez profesjonaliste rzadko konczy sie powiklaniami, a wybierajac dobre implanty nie ma obaw co do ladnego, subtelnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×