Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sysia137

Dr Marcin Jadczak

Polecane posty

Gość sysia137

Witam, wybieram się na wizytę do Doktora Marcina Jadczaka z moim nosem. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią/zdjęciami z przebytej operacji nosa u tego Pana? Czy uważacie, że to dobry wybór ? Kogo polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj się na beauty forum -operacje plastyczne. Tam są również zdjęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam tego lekarza miałam 3 poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa

Słyszałam dużo negatywych opinii na temat tego lekarza. Ja nie polecam operacji nosa. Według mnie nie warto ryzykować swojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Można wiedzieć co było i jest nie tak po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Cześć szukam osob po nieudanej operacji nosa u M Jadczaka zamierzam złożyć pozew do sądu ze szczupłego nosa zrobił koszmarny gruby dziurki nierówne wyłamał mi kość na poprawce, nos jest fioletowy bo teraz jeszcze wstawił chrząstkę bez mojej wiedzy , Jutro jadę po dokumentacje chce zrobic zawiadomienie do prokuratury bo to zwykły parciarz i kłamczuch nagrałam go jak tłumaczy sie po wyłamaniu kości i za każdym razem co innego mówi .

Straszne zawód lekarza to zawód zaufania publicznego.

A jednak zero zasad 

Ja po jego poprawce wstydzę się wyjść do ludzi , nie śpię po nocach nos mnie rwie 

Moze są osoby które chciały by dołączyć do pozwu nie wolno mu przepuszczać należy nam się zwrot kosztów poniesionych operacji oraz musi opłacić poprawkę u innego lekarza 

piszcie na e-mail edzia-1969@o2.pl

Edytowano przez Edi29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam osob po nieudanej operacji nosa u M Jadczaka zamierzam złożyć pozew do sądu ze szczupłego nosa zrobił koszmarny gruby dziurki nierówne wyłamał mi kość na poprawce, nos jest fioletowy bo teraz jeszcze wstawił chrząstkę bez mojej wiedzy , Jutro jadę po dokumentacje chce zrobic zawiadomienie do prokuratury bo to zwykły parciarz i kłamczuch nagrałam go jak tłumaczy sie po wyłamaniu kości i za każdym razem co innego mówi .

Straszne zawód lekarza to zawód zaufania publicznego.

A jednak zero zasad 

Ja po jego poprawce wstydzę się wyjść do ludzi , nie śpię po nocach nos mnie rwie 

Moze są osoby które chciały by dołączyć do pozwu lub porozmawiać zapraszam , nie wolno Nam mu tego przepuszczać należy nam się zwrot kosztów poniesionych operacji oraz musi opłacić poprawkę u innego lekarza nie wspomnę o zadość uczynieniu 

piszcie na e-mail edzia-1969@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2019 o 16:54, Gość Gość napisał:

Nie polecam tego lekarza miałam 3 poprawki

Ja 5 poprawek u niego po nim pogrubianiu kłamie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polescam tego lekarza robil mi operacje nosa 2019 roku tak wykonal zabieg. Caly nos jest asymetrycznie skrzywiony na strone lewa . Piramida nosowa skrzywiona w strone lewa czesci chrzestna skrzywiona obwodowo na lewa strone .Otwory nosa zewnetrznych sa krzywe prawe skrzydlo nosa uniesione na lewa strone... Nos szeroki w czesci kostnej i chrzastnej kat nosa wargowy mocno zadarty. Robilem tez u MARCINA JADCZAKA USZY ....Uszy mocno przylozone do czaszki bez pozostawienia przestrzeni za malzowinami usznymi. Kazde ucho inaczej przyszyte nie rowne  asymetrycznie . wybralem tego lekarza bo na internecie sie podaje za chirurga plastyka laryngologa a tak naprawde wszystkich wprowadza w blad bo dopisuje sobie specializacje chirurga plastycznego . Jak bym wiedzial ze nie potrafi operowac NIGDY BYM NIE WYBRAL MARCINA JADCZAKA JESTES MISTRZEM W ROBIENIU LUDZIOM KRZYWDE😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×