Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

111dorota111

Wybór narzuty

Polecane posty

Muszę kupić teściowej prezent na urodziny. Dostałam cynk, że przydałaby się narzuta na wersalkę. Wiele godzin przeglądałam Allegro i sklepy internetowe, szukałam też w stacjonarnych i jestem załamana. Zdecydowana większość, to albo zwykłe, jednokolorowe koce, albo narzuty, które wyglądają jak kołdra czy pościel i nadają się tylko do sypialni, a nie na wersalkę w pokoju gościnnym. Jak już coś w miarę dobrze wyglądało, to było w nieodpowiednim kolorze albo wymiarach. Po żmudnych poszukiwaniach ostatecznie mam 3 opcje, z których żadna chyba nie jest ideałem i nie wiem która się nada. Może ktoś tutaj doradzi, co by się mogło spodobać starszej pani i pasować do pokoju gościnnego, gdzie jest tapeta w morelowe kwiaty ze złotymi listkami i ogólnie jasny wystrój. Teściowa lubi motywy kwiatowe i różne bibeloty. Poniżej to, co udało mi się znaleźć: i.imgur.com/s1hON3D.jpg euromat.com.pl/pol_pl_Dwustronna-Narzuta-Vigo-II-Pudrowy-Roz-Ecru-11-130_1.jpg i.imgur.com/6UlcGql.png Martwię się, że dwie pierwsze wyglądają zbyt pościelowo jak na wersalkę do gościnnego pokoju, a trzecia, to koc, który na tym zdjęciu gdzie jest rozłożony wygląda trochę jak krowie z d.... Jednak nic lepszego w cenie do 100zł nie udało mi się znaleźć. Ktoś pomoże wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111dorota111
Naprawdę nikt nie potrafi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Fajne narzuty można znaleźć na Room99, mają duży wybór a produkty są dobrej jakości. Zajrzyj, może akurat coś sobie wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
O bardzo lubię ten sklep! Sama często u nich zamawiam różne tekstylia. Mają przystępne ceny, duży wybór i dostawa jest szybka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mofree.pl, oferty firm oraz towar do kupienia, można też wstawić swoje, ogłoszenia są darmowe i nielimitowane. Polecam też opcję - kupię. Oferty z całej Polski. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×