Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zakochałam się we współlokatorze. Dlaczego się do mnie nie odzywa?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy już razem dwa lata z przerwami na wakacje,jesteśmy studentami. Odkąd się wprowadziłam miałam z nim dobry kontakt i bliższe relacje typu całowanie się, pieszczenie. Niby byliśmy razem, ale jakoś to nie wychodziło, nigdzie razem nie wychodziliśmy. Pierwszy rok jakoś zleciał, na drugim jakoś mało się odzywaliśmy jeśli w ogóle, a potem znowu się zeszliśmy, a później znowu nie,ale był taki kontakt seksualny. Od jakiegoś czasu było normalnie, zachowywaliśmy się jak znajomi, ale już mówił,że się wyprowadza na kolejny rok. Pewnego dnia zaczęłam pić piwo z naszą współlokatorką w kuchni, on się dołączył. Szłyśmy we dwie po kolejne piwa i przytuliłam się z nim. Jak już się napiliśmy, zaczęliśmy grać w butelkę na pytania i wyzwania, jednym z nich było żeby on mnie pocałował. Strasznie na mnie działa i wiem,że ja na niego też bo mu wtedy stanął i wyszedł na chwilę. Później zadawała mu pytania czy był kiedyś we mnie zakochany, odpowiedział, że tak i tylko dla mnie tutaj mieszkał. Jak ta dziewczyna wychodziła np do lazienki my się całowaliśmy a jak impreza się skończyła poszłam pod prysznic i wróciłam do niego, zrobił mi palcówkę, chciał mi się spuścić na twarz (nigdy tego nie robił) zgodziłam się. Na następny dzień było jak zawsze. Później pisaliśmy i stwierdził, że nie pasujemy do siebie. Złapałam lepszy kontakt z tą współlokatorką, on się tak krzywo na mnie spojrzał, przestał się w ogóle odzywać, wyprowadza się. Codziennie o nim myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpisz ??facet sobie używał dwa lata bez zobowiązań ty nie zdecydowana i jeszcze bez twarzy i się pytasz jeszcze czemu się nie odzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona nie rozumie, ze jest zwyklym narzedziem do masturbacji i nikt normalny na zone takiego zlewu na spermu nie wezmi. Na zone tylko dziewica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci nie lubią puszczalskich? bo taka jestes jesli dawalas bez zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×