Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam koleżanki do wspólnego odchudzania

Polecane posty

Gość gość kasia
Jem więcej owoców i warzyw pije dużo wody i zieloną herbatę staram się nie jeść nic niezdrowego. Nie brałam żadnych tabletek na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Napisałam sobie na kartce A4 w punktach co mi wolno a czego nie oraz godziny posiłków może to mi trochę pomoże. Napisałam sobie też taki plan dnia ale przy dwójce małych dzieci nie wiem czy to się sprawdzi. Przyczepiłam tą kartkę do lodówki. Założyłam sobie też zeszyt i będę tam zapisywać kiedy i jakie ćwiczenia robiłam, a od drugiej strony będę zapisywać raz w miesiącu swoje wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Oo super pomysł tez uwielbiam sobie wszytsko zapisywać.. ja robie sobie takie 30 dniowe wyzwania np. Codziennie rano szklanka wody z cytryną przed posilkiem, 5 posiłków, brak slodyczy, itp i zaznaczam sobie wieczorem co udalo mi sie zrealizować, pozniej pod koniec miesiąca mam takie fajne zestawienie:) kasia wiadomo z dziećmi mogą wyskoczyć rozne nie zaplanowane sytuacje:) jezeli czegoś nie uda ci sie wykonac to nie przejmuj sie i nie poddawaj:) a mniej wiecej wiesz ile kcal zjadasz w ciagu dnia? Ja dawniej jadlam zdrowo i nie wiedzialam czemu waga nie szla w dół:/ po obliczeniu kcal wyszło mi wlasnie ze jem tyle ile powinnam jesc aby nie schudnac i nie zgrubnac.. i wtedy odcielam kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Myślę że tak ok 1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Trochę malo. Mozesz wiecej:) zaczelam od niedawna pracowac i wlasnie tez zdarza mi sie jesc czasami 1200 1300 a nawet 1000 a wiem ze to zdecywanie za malo. Organizm odbiera to jako zagrożenie i zaczyna gromadzic zapasy na " gorsze czasy" .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA MALO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Znalazłam taki kalkulator i obliczyłam że powinnam spożywać ok 1575 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Zapewne obliczylas ppm.. czyli podstawowa przemiana materii:) czyli nie powinnac schodzić poniżej tej liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dzisiaj od rana była szklanka wody z cytryna później zielona herbata i po 8 śniadanie placuszki z jajka i otręb pszennych i sałatka z pomidorów z jogurtem. Teraz dopiero kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Ja tez dzisiaj szklanka wody z cytryną i rowniez placuszki z jajka, otręby i dodalam to tego banana:) bardziej na słodko i zaraz kawusia:) na drugie śniadanie jakieś owoce moze:) a obiad zupka. Kasia w koncu pojawiło sie to moje 64.9:D przetrzymalam ten miesięczny zastoj i chyba cos zaczyna ruszac:) mialam ważyć się raz w tygodniu a waże się codziennie, to juz chyba uzależnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
To gratulacje:-) Tak codziennie się ważyć to źle na głowę działa. Ja poprasiłam męża żeby schował gdzieś wagę i będę się ważyć raz w miesiącu. Mój cel na początek to pozbyć się tej końcówki 8kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Ja chyba tez bede musiala tak zrobic:) dokładnie małymi kroczkami i do przodu:) na pewno dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się podpisuję zaczynam odchudzanie , zaraz po obronie, bo na razie na takim stresie nie ma szans :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziewczyny ile pijecie kaw dziennie? Ja piłam jedną przed 10 ale chciało mi się drugiej napić ale z jedną łyżeczką cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Przeważnie jedna z mlekiem, czasami dwie ale to jak mam np gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Jak samopoczucie dziś? Mnie tam głowa boli że nic mi się nie chcę ale rano na targu byłam po warzywka i gotuję leczo z cukinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Ja od piątku jakoś tak średnio jadłam, myślę ze zamieściłam się w kalprycznosci ale nie pilnowalam regularności posiłków, wpadł kawałek pizzy i wczoraj pierogi na mieście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja dzisiaj też się za bardzo nie pilnuje nawet kawałek ciasta zjadłam. Od jutra już będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Jak tam? Mialam regularnie ćwiczyć od wczoraj ale ta pogoda mnie dobija:( ciągle pada.. nawet nie mam ochoty na przygotowanie posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Też obiecałam sobie regularnie ćwiczyć ale od wczoraj boli mnie kręgosłup i siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Też miałam regularnie ćwiczyć ale boli mnie kręgosłup i siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika J
Ja uważam, ze nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A efekt jojo po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia 28
Ja stosowałam Slimunox i jestem zadowolona z efektów. Początkowo nie ukrywam, że byłam nastawiona pesymistycznie... jednak myliłam się. 3 miesiące stosowania i 14 kg mniej, a odchudzałam się sama. Nie zamierząłam się w trakcie stresowąc, bo np koleżance ubyłoby pół kilo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Dziewczyny, czy któraś jest może z Lublina? Ja tez potrzebuję wsparcia w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły NOVA w Bydgoszczy , kierunek: Specjalista do spraw dietetyki - dowiecie się więcej o prawidłowym odżywianiu, przygotowaniu diety i bilansie żywieniowym ! ROK nauki – co drugi weekend, frekwencja nie jest wymagana! Naprawdę warto! Nie dość, że można prawidłowo zacząć się odżywiać to jeszcze rozpisywać innym diety! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy <- znajdziesz nas na facebooku, tel.790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Kasia jak Ci idzie? :) ja jtr stanę na wagę po tygodniu:) wiec jest jakis postęp w porównaniu do codziennego ważenia się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ważyłam się 9 dni temu i było 98kg dziś 96,2 nie ruszam sie nic narazie przez ten kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaa
Kasia bardzo ładnie! Tak trzymaj:) ja nagle tak pol kg mniej 64.4 teraz czekam na 63;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×