Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość90

Jaki biznes.

Polecane posty

Gość gość90

Witam pochodzę z małej miejscowości w której praktycznie wszytsko jest. Nie mam pojęcia co by tu można było jeszcze otworzyć. W listopadzie kończy mi się urlop macierzyński i myślę że to w końcu czas na otwarcie czegoś dla siebie. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina822
Musisz znaleźć jakąś niszę rynkową, przeanalizować swoje zasoby - finanse, umiejętności, wykształcenie, doświadczenie, dyspozycyjność. Jeśli lokalny rynek jest niełatwy i niewielki, może warto pomyśleć o biznesie internetowym? Sprawdź, czy urząd pracy lub firmy będące beneficjentami środków unijnych nie oferują aktualnie dotacji na założenie firmy. I tnij na początku koszty. Sprzęt do prowadzenia DG możesz kupić na aukcjach poleasingowych, np. przez EFL. Bądzie taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aflotam
Ważne by też wybrać odpowiednie biuro rachunkowe. Szczerze mówiąc to ja już od jakiegoś czasu współpracuje z biurem rachunkowym MG Finanse. Próbowałam swoich sił w księgowości, ale to zdecydowania nie moja działka i zaczęły się pojawiać pewne nawet błędy. Dlatego szybko zareagowałam i wybrałam właśnie ich. Teraz jestem spokojna co do wszelkich kwestii związanych z księgowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak duża, czy mała jest ta miejscowość, co jest w większej miejscowości, a u was nie ma ? Czy masz jakiś garaż, miejsce na sklep ? Jaki jest asortyment, czy to w sklepie ogrodniczym, czy też dla dzieci. A co można znależć w internecie, produkty. Może pomyslisz o sklepie internetowo- stacjonarnym. Co by zamawiac i sprowadzać produkty dla mieszkańców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×