Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwia Dębska Carers Book

Opiekunka do osób starszych w Anglii

Polecane posty

Gość Oliwia Dębska Carers Book

Cześć kobietki, moja mama kilka lat temu próbowała wyemigrować do różnych krajów: Dania, Szwecja, Niemy. Ostatecznie udało jej się pojechać do Anglii jako opiekunka do osób starszych. Po wielu miesiacach ciężkich prób dowiedzenia się jak to jest z dokumentami i prawem wymarzyła sobie stworzyć portal, który innym ułatwi takie wyjeżdżanie. Od trzech lat nad nim pracuje, a bądźmy szczere - utrzymanie takiej firmy to nie lada koszt, a i sporo pracy. Dlatego postanowiła pójść dalej - prowadzić rekrutację kobiet, które chcą pracować jako opiekunki do osób starszych w Anglii. Mama dalej jeździ i pracuje jako opiekunka, dzięki czemu wie o czym mówi. Ja zarządzam firmą jak jej nie ma, żeby zachować ciągłość komunikacyjną. Oferujemy pracę zarówno w domu opieki, z dojeżdżaniem i z zamieszkaniem. Nikogo nie namawiamy, bo to nie jest praca, do której można pojechać na siłę. Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Jeśli znacie kogoś lub same szukacie takiej pracy - dzwońcie: +48 32 764 73 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam i ja sił w pracy za granicą. Dokładnie rok temu wyjechałąm z promedica do Anglii i dalej tu pracuje. miały być początkowo Niemcy tylko plany się zmieniły. Nie żałuję decyzji chcociaż była podejmowana na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest i to całkiem nieźle płatna. Ja dostałam na początek 2.100£ pomimo że mój angielski jest nie za dobry. Ale uczę się się cały czas i za rok będę mówiła płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2100£ !!! Nie wierzę. Netto? Ja w 2009 zarabiałam w DE ledwo 1000€ netto i to na czarno. Jak jest teraz w 2018? Pytam o DE i Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama se dzwoń świnio. Emigrują juz tylko tępe nieudacznice podcierać niemieckie du/py co się w PL nie uczyły. Pracy pełno w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia Dębska Carers Book
Tak naprawde to zartowałam, chciałam oszukac ludzi na kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×