Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dosten

Instrumenty muzyczne.

Polecane posty

Witam ! Czy są tu jakieś osoby które grają na jakichś instrumentach muzycznych ? Jeśli tak to na jakich ? Ja coś sobie próbuję na gitarze klasycznej pograć , którą niedawno zakupiłem tutaj: https://sklepmuzyk.pl/ , póki co uczę się podstaw, ale niedługo już mam nadzieję będę co raz lepszy! Dawajcie znać na czym wy gracie , lub graliście , pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei w instrumenty muzyczne zaopatruje się ze sklepu www.musicexpert.pl , polecam. Duży wybór, fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zakupów zrobiłem w Music House jak kompletowaliśmy osprzęt dla naszej kapeli. Polecam sklep początkującym zespołom które nie mają większych funduszy na nowe instrumenty bo u nich można wyłowić prawdziwe perełki z tym że używane za dużo mniejsze pieniądze. Jeszcze nic z tych używanych urządzeń które brałem nie nawaliło, sprawdzają produkty przed sprzedażą klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Niedawno zacząłem grać na saksofonie, idzie mi nawet nieźle, żona przestała się już ze mnie śmiać ("stary facet się za naukę gry bierze"). Swój instrument kupiłem na music-concept.pl, jeżeli ktoś szuka dobrego sklepu to polecam właśnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blank

Poznałem kilka sklepów muzycznych i bardzo lubię https://muzyczny.pl/ i https://hurtowniamuzyczna.pl/
Ale jeśli komuś zależy na używanych instrumentach to ciekawe modele można znaleźć na www.olx.pl lub gumtree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana

Moim marzeniem było nauczyć się grać na klarnecie. Gdy byłam dzieckiem rodzicom się za bardzo nie przelewało, dlatego na spełnienie marzenia musiałam chwilę poczekać. Jestem po kilku pierwszych lekcjach, jest ciężko, ale nauczyciel mówi, ze to normalne, więc też chcę w to wierzyć 🙂 Gdy szukałam odpowiedniego klarnetu, zrobiłam dogłębny research i w końcu zdecydowałam się na Eastmana. W music-concept.pl podali rozsądną cenę, to brałam:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Ja chodziłam do szkoły muzycznej i też gram na pianinie, ale ostatnio zafascynowała mnie gitara. Pianino to duży koszt, ale gitarę znalazłam w spoko cenie na stronie Riff. Jest mega solidna, dobrze się ją trzyma i gdybym jeszcze potrafiła zagrać na niej wszystko, co chcę, to byłoby już w 100% idealnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Najlepszy sklep to dobre brzmienie ,ja tam zaopatruję się w instrumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiś

Ja się zajarałem gitarami odkąd mój kumpel zaczął pracę w Riffie. W sumie zaczął tam prace ze dwa lata temu, a zajawka wciąż trwa. Jednak gitarka to gitarka, nie ma lepszego instrumentu.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja znalazłam duży wybór profesjonalnych fletów w sklepie Music Contept, z tego co widziałam to mają również duży wybór innych instrumentów, można też dostać w dobrej cenie profesjonalny sprzęt używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gitara kiedys. Pianino tez kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktos kto gra na perkusji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie gram.  Ale lubie sluchac. Czy raczej sluchac i patrzec jak ktos gra na perkusji w zestawieniu z innymi instrumentami. W sumie fajna odskocznia od zycia codziennego tyle , ze trzeba miec miejsce i raczej mieszkac tak aby gra nikomu nie przeszkadzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×