Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marszy3455

zona sie masturbuje

Polecane posty

Gość acordeon
A nie szkoda ładnej bielizny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli zdarcie tej bielizny bylo tego warte to nie szkoda. Wręcz przeciwnie , to bardzo podniecające i sprawia , że w kobiecie budzi się ta bardzo niegrzeczna i wyuzdana natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zrywa się tej bielizny codziennie :) Tylko wtedy gdy seks jest dziki , ostry , taki... jak to napisać? Gdy pożądanie i pragnienie zawladnie tak mocno , że chce się już , teraz , szybko ...bardzo i mocno ;) Może powinnam dodać...głęboko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jeżeli kobieta decyduje się na to,że bielizna którą ma na sobie może być zniszczona to chyba jest świadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Śmieszy mnie to.Bo ktoś sobie wyznaczył cel..tylko co to za cel..czek bez pokrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat się rozpłynął i stał się dyskusją o modzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham żonę

Ja np lubię patrzeć jak moja żona się masturbuję bardzo mnie to podnieca Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 4.07.2018 o 22:27, marszy3455 napisał:

Witam,ostatnio niechcacy zauwazylem ze moja zona sie masturbuje w czasie kompieli ,bardzo sie tym faktem zdenerwowałem poniewaz jak jej wspominam o seksie to prawie zawsze sie wykreca zmeczeniem lub czyms innym.Nie wiem co o tym sadzic ,jak z nia raz romawialem to powiedziala ze jest jej dobrze ze mna w łozku.Porozmawiac z nia o tym ?Co mam zrobic, nie chce zeby pomyslała ze ja szpieguje lub podgladam.Prosze o rade

a może za sucho jest, i woli w wannie? kup dużo kosmetykow nawilazajacych pokaz jej 😄 i zaproponuj sex. ale najpierw duzo gry wstepnej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

a może za sucho jest, i woli w wannie? kup dużo kosmetykow nawilazajacych pokaz jej 😄 i zaproponuj sex. ale najpierw duzo gry wstepnej 😄 

jeśli za sucho to najczęściej chyba "chłop" się za bardzo nie stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASAYTI

Ja jestem mezatka i masturbuje sie poniewaz maz nie chce ze mna uprawiac sexu zbyt czesto - u nas jest to 1x na 1.5-2 tygodnie a ja potrzebuje 2x w tygodniu. Gdybysmy czesciej uprawiaqli sex nie masturbowalabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszek wysoko w gore
8 minut temu, Gość KLASAYTI napisał:

Ja jestem mezatka i masturbuje sie poniewaz maz nie chce ze mna uprawiac sexu zbyt czesto - u nas jest to 1x na 1.5-2 tygodnie a ja potrzebuje 2x w tygodniu. Gdybysmy czesciej uprawiaqli sex nie masturbowalabym sie.

Ja tez jestem zonaty i wale go kilku razy dziennie , bo zona zas niechce ....wpadnij do mnie zrobimy sobie wspolne masowanko.. sex nie bedemy uprawiac i nikogo zdradzac nie bedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.08.2019 o 15:15, Gość KLASAYTI napisał:

Ja jestem mezatka i masturbuje sie poniewaz maz nie chce ze mna uprawiac sexu zbyt czesto - u nas jest to 1x na 1.5-2 tygodnie a ja potrzebuje 2x w tygodniu. Gdybysmy czesciej uprawiaqli sex nie masturbowalabym sie.

Ja tylko po stosunku z mężem to robię bo on za szybko kończy, 2 min to za mało dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszek wysko w gore
47 minut temu, Gość gość napisał:

Ja tylko po stosunku z mężem to robię bo on za szybko kończy, 2 min to za mało dla mnie.

daj kontakt.na mejla : maks4@spoko.pl      tam dogadamy sie........ zrobimy sobie dobrze jak trza to na kamerce jezely nie idzie na zywo zgadamy sie zawsze....pokaze ci moj maly na mejla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×