Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lulek551

Fetysz rajstop

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie czytelniczki! Chciałbym poprosić was o radę, a mianowicie od jakiegoś dłuższego czasu zacząłem interesować się kobiecymi rajstopami, pończochami, podkolanówkami etc. Początkowo sprawiało mi to niesamowite doznania, ale po jakimś czasie musiałem się ukrywac z moim fetyszem, potajemnie kupywałem rajstopy w różnych wzorach i kolorach tylko żeby się zaspokoić, nie patrzałem na wydany kapitał. Czasami zdażało mi się podkradać rajstopy siostrze czy mamie, a nawet występować na różnych kamerkach związanych z tematyką erotyczną. Mój fetysz przerodził się w dewiację, trudno mi było rozmawiać na jakikolwiek temat związany z rajstopami. Nie odczuwałem tak silnego orgazmu jak na samym początku i bałem się reakcji innych. Apeluję o pomoc, jak mam sobie z tym poradzić? Czego mam nie robić a co nie, warto jeszcze wspomnieć że nie wiem czy powiedzieć o tym mojej dzieczynie, boję się jej reakcji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza akcja była jak siedzialem ze swoim ziomkiem u jego dziewczyny, pijemy oni nagle lizu lizu i poszli się ****** do pokoju obok normalna sprawa, kminilem co tu robić to znalazłem jej szpilki w szafie i normalnie na nie fapalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz widziałem że koleżanka mamy ma na sobie rajstopki, od razu się podnieciłem. Poczekałem aż się rozbierze i ubierze spodnie, wtedy pobiegłem do jej łazienki i zacząłem wąchać jej rajstopki i majtki z kosza z ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×