Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymagamy obrzezanych penisów!!!

Polecane posty

Gość gość

Na rozmiar nie macie wpływu ale każdy z was może się obrzezać. Nie znosimy tego obleśnego,śmierdzącego fałdu skóry. Zróbcie coś z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyjemy w jUdSA tam to wymóg religijny jak w izraelu, podobnie do państw żydowskich jest jest w krajach arabskich. Chcecie być bite czy lecicie na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kobiety też nie macie wpływu na rozmiar swoich piersi i pochwy i nie wymagam od każdej by była ciasna i miała twarde dorodne cycki :-) Więc nie będziemy sobie robić tego z penisem ..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie laska któa to napisała ma wary do pół uda które walą moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów za siebie, ja wole normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 33
No właśnie moja żona też woli " faud" chciałem się obrezezac mni nie pozwoliła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woli bo nigdy nie miała obrzezanego.Kiedyś też wolałam normalne dopóki nie poznałam faceta który był obrzezany.W PL mało kobiet miało z takim do czynienia więc nie wiedzą co wolą bo nie miały porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Co ma piernik do wiatraka? Lobby obrzezanych promuje swoje racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Woli bo nigdy nie miała obrzezanego.Kiedyś też wolałam normalne dopóki nie poznałam faceta który był obrzezany.W PL mało kobiet miało z takim do czynienia więc nie wiedzą co wolą bo nie miały porównania." Powiedz, na czym polega różnica. Ciekawi mnie to, w sumie nie rozważałem brzezania pod kątem różnicy w odczuciach kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większa higiena,lepsze odczucia,dłuższy stosunek i to dużo seksowniej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obrzezanego od dzieciństwa. 80% partnerek nie zauważyło albo nie wiedziało z czym ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz bliznę?Jesteś ciasno obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzezanie jest modne tam gdzie jest gorętszy klimat bo to skutkuje poprawą higieny, dlatego ciapaci Żydzi zrobili z tego tradycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście też ale na odczucia kobiety też wpływa pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzezanie z przyczyn zdrowotnych - różnica jest taka, że możesz znacznie dłużej się kochać bo żołądź z czasem robi się mniej wrażliwy...stosunek wydłuża się znacznie i w przypadku niektórych kobiet to robi rzeczywiście różnice. 4 partnerki z którymi byłem przed i po zabiegu: u jednej bez różnicy chyba ale u pozostałych 3, te dodatkowe kilka, kilkanaście minut (za drugim razem to nawet kilkadziesiąt) spowodowalo, że doznały jeszcze większej satysfakcji. Ale możliwe, że to subiektywne odczucia. Prawda też jest taka, że jak skończysz raz i chcialbys drugi raz tzw. szybki numerek...zapomnij - potrzebujesz minimum 20-30minut, żeby dojść...namęczysz się. Pani będzie zadowolona a Ty pewnie zrzucisz pare kilo...bo wysiłek bedzie dłuzszy niż wcześniej. :) Ale gdybym miał wybór - to specjalnie bym się nie dał ciąć....to jednak ingerencja chirurgiczna i z miesiąc (czasem dluzej nawet 6tygodni) możesz zapomnieć o seksichu...sam zabieg w znieczuleniu miejscowym nie boli ale gojenie juz troche szczypie...zwłaszcza jak „mały” rano się podnosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kobiety ci go zachwalały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mrownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.07 nie, o nim nic nie mówiły. 2-3 powiedzialy że sex był super i tyle. Ale to wielu facetow słyszy jak się postara. Jak zawsze masz plusy i minusy i co osoba to inna opinia wiec ja bym nie generalizował. Jedna lubi to a druga cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego faceta i go ubóstwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam przypadku żeby kobieta mająca seks z obrzezanym twierdziła że nieobrzezany członek jest lepszy. Takie są fakty, jednak w Polsce ciężko trafić na takiego mężczyznę więc panowie, głowa do góry ;) A nawet jak spotkacie kobietę która miała obrzezanego to nic straconego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się obrzezałem i nie żałuję. Ważne żeby trafić na dobrego fachowca i efekt będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie obrzezam. Naplet chroni mi żołądź przed otoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj nie są, naciagnij i weź do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ohydne. Żygać sie chce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia25lubiTO
Absolutnie nie obrzezanego !!! Jak byłam w Holandii to umawiałam się na seks z Turkiem, za pierwszym razem nie wiedziałam jak mam mu kootasa obrobić bo brakowało mi skórki. I jakoś tak po którym razie zrezygnowałam ze spotkań bo wole kootaski „normalne” to taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jak? Tak jak na p****lach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma różnicy. może, dla rozwalonej krowy, dymanej przez pół miasta za darmo. dla normalnej kobiety liczy się cały facet, dla k******iszona widocznie tylko fiut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×