Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobietki! Proszę o rady

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat, swoja przyszłość wiążę z kosmetyką- bardziej wizaż. Uczę się wykonywac makijaz na sobie i czesto na siostrze. Malowalam juz kobiety na sylwester i wesela. Są zadowolone. Jednak brak mi pewności siebie. Znajoma ktora jak slyszałam gorzej ode mnie maluje- idzie do przodu jak strzała, juz dała ogloszenie na fb, ze mozna sie u niej uczyc malowac, itd. Chcialabym tez z taką pewnością isc do przodu. Stad moje pytanie- czy wypada dac ogloszenie na fb, ze poszukuje twarzy do malowania czy cos w tym stylu? W celu cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz być profesjonalna to raczej idź na jakiś porządny kurs a wy wszystkie tylko o makijażu i modzie a tylko nieliczne znają się na tym naprawdę. Przesyt tego jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy robi to co lubi i niech się spełnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co za darmo chcesz malowac? oglos ale tylko za kase piniedzy od tych nierobow wymagaj www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU&t=12s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ale jeśli chce się być naprawdę dobrym i jeszcze na tym zarabiać to jednak trzeba najpierw zainwestować. Chyba że ktoś jest naprawdę super hiper talentem samorodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam multum kosmetykow, ale na razie te tańsze, by cwiczyc. Z czasem bede kupowac drozsze i lepsze. Myslicie ze jak dam ogloszenie ze poszukuje twarzy do malowania to nie bede musiala nic im płacic? XD slyszalam ze niektóre płacą coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×