Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motherofson

Kaszki Caprima

Polecane posty

Gość Motherofson

Drogie mamy, czy spotkałyście się z kaszkami mlecznymi Caprima na mleku kozim? Jakie są wasze doświadczenia z tymi kaszkami? Stosujemy mm na bazie mleka koziego, które akurat córka dobrze toleruje i chciałabym iść dalej w tym kierunku. Ewentualnie czy znacie jeszcze jakieś kaszki na bazie mleka koziego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciul stosujesz mm? po skonczeniu karmienia piersią nie ma potrzeby podawania mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motherofson
Akurat córka od początku jest na mm bo nie mogłam karmić piersią :-/ więc może lepiej warto zapytać a nie sadzić od razu zbędne komentarze. Poza tym o ile mnie wzrok nie myli to pytałam konkretnie o kaszki a nie czy komuś się podoba lub nie fakt, że nie karmię piersią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak "nie moglam". tylko 2% matek nie jest w stanie wykarmic dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajże już spokój i nie zaśmiecaj forum reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia12345
Ja nie mogę, nie mogę czytać tego jak można hejtować matkę że 2% nie może karmić piersią i wogóle coś takiego napisać kobiecie w XXI wieku. Ja też nie karmiłam i nic wam do tego. jak nie chcecie pomóc komuś to się nie wypowiadajcie!!!!!!!!!!! ze mną na po porodowym leżała laska która nie chciała karmić piersią tak ją męczyły położne że aż zal . w koncu mąż laski powiedział że ma guza w piersi i nic im do tego. różne są sytuacje. ale noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze taką pomoc serio. Nie przejmuj się dziewczyno komentarzami . co do kaszek to ja akurat kupowałam holle i ewentualnie nestle, generalnie różne jakie tylko byle by dziecko chiało jeść. a co do caprim to nie wiem co to jest.. wiec sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdziły się kaszki Goat Tiny też z mlekiem kozim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby dziewczyna pytała o kaszki bobvity czy nestle to byłoby ok, już nie reklama? Masz opinie na temat tych kaszek to ją zostaw, nie to nie tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kaszki, fajny skład. Córce smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bazie mleka koziego to chyba tylko one są dostępne. Całkiem spoko, syn wcina, nic mu nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola500
Całkiem spoko. Kaszka ma konsystencje mąki i te 4 łyżki z opakowania to chyba są płaskie bo ja jak robiłam to na 150 ml mleka 2,5 łyżki wystarczylo zeby się zrobila gęsta. Ale moje były kopiaste łyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle podaje wszystko co kozie. Mleko mamy holle a kaszki dopiero będę dawać gdzieś za miesiąc więc też pewnie spróbuje tych caprima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosujemy mleko Capricare i zainteresowały mnie te kaszki, ale jakoś nie mam zaufania, nie ma żadnej strony, podanego składu tylk ktoś je przez allegro sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsie widziałam ich profil może warto zerknąc czy ktoś coś się wypowiedział o nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne kaszki najlepiej synowi smakuje z dynią i brzoskiwnią oraz z borówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dostałam od nich próbki tych kaszek. mamy tą z borówka i jest ekstra. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je uwielbiam i mój dzieć widać tez :D dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka000000000
również udało mi się dostać kaszkę na próbę. u nas akurat poszła pod łyżkę dynia i brzoskwinia. zapach świetny, szybko gęstnieją więc najlepiej pojedynczo dodawać do wody, synkowi smakowało, zamówiłam już borówke. mają dobry skład, bez cukru i innych dodatków więc mnie jako mame cieszy to najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej nie smakuje dynią i brzoskwinia pluje nią , ciekawe czy inne smaki jej podpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dynia i brzoskiwnia okazała się hitem wchodzi jak nóż w masełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okazje ostatnio kupić kaszki czary mamy oraz właśnie caprima. czary mamy spoko bo mega zdrowe, ale trochę z nimi roboty. trzeba gotować jak zwykle kasze i bez dodatku owoców może maluchowi nie smakować. caprima szybko się robi bo dodajemy tylko kaszkę do wody. skład też spoko i dodatkowo są smaczne mimo że nie słodkie. obie opcje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kaszki to sztos ! zdrowe i smaczne, rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup koniecznie, kaszki są świetne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb było rozdanie kaszek więc skorzystałam z promo i dostałam :D wybrałam wielożbozową z borówką jest extra. szybko się robi, smaczna, ale nie jest słodka. skład godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszki całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziecko nie zna słodkiego smaku za bardzo to będą ok. moja ewcia wcina ale u koleżanki jest trochę problem bo kaszki są nie słodkie. skład całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nie chce jeść z dynią ale nie lubi warzyw pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×