Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goooość

Mój ex grozi , obraża i chce mi zabrać dziecko

Polecane posty

Gość gość
To wszystko prawda, ale życie jest trudne z alkoholikiem czy bez. To prawda, że lepiej pozbyć się udręki ale niestety życie bez partnera to też jest tragedia. Samotna matka w pl to katastrofa. Co innego np w Szwecji, gdzie samotna matka dostaje wszystkie możliwe zasiłki i pomoc. Pl leży niestety na szarym końcu pod tym względem a mentalność spełeczeństwa jest zacofana. Z dwojga złego naturalnie lepiej być samotną matką niż dać się bić psycholowi. Ale i to nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś "Co innego np w Szwecji, gdzie samotna matka dostaje wszystkie możliwe zasiłki i pomoc." Faktycznie co za chory kraj ta polska, kobiety wybierają sobie dupków, dając w między czasie kosza kilku facetom typu nice guys, a potem ci nice guys mają jeszcze płacić na jej dzieci. Może sama będziesz płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu Aleksander mizoginie będziesz trollować na tego typu tematach? Parę dni był spokój od twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę pomóc Ci w sprawie tego, czy policja może zabrać ci dziecko ze względu na to, że odmówiłaś spotkania z ojcem. Nie jestem prawnikiem i nie chcę wprowadzać cię w błąd. Wydaje mi się, że jeśli dziecko ma zapewnione dobre warunki, to nikt nie może zabrać go matce ot tak, ale mimo wszystko lepiej będzie jeśli na ten temat wypowie się ktoś, kto zna się na kwestiach prawnych. Mogę Ci za to polecić zrobienie czegoś z własnym komfortem psychicznym. Z własnego doświadczenia wiem, że taka sytuacja może zniszczyć człowieka nerwowo. Koniecznie musisz znaleźć kogoś, w kim będziesz miała oparcie (ktoś z rodziny, zaufana przyjaciółka lub nawet psycholog). Jeśli to wszystko działa na Twoją psychikę naprawdę bardzo mocno, warto zastanowić się nad jakimiś suplementami, które choć trochę ten stres zredukują. Używałam kiedyś tabletek z odstresuj.pl - ich największą zaletą jest to że nie otępiają i nie "zamulają". Proponuję tę sprawę jak najszybciej załatwić w sądzie, zorganizować zakaz zbliżania jeśli jest taka możliwość. Koniecznie musisz zerwać kontakt z tym człowiekiem - szkoda zdrowia. Współczuję i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana z racji tego, że niedawno przechodziłąm bardzo podobną sytuację jestem w stanie udzielić c***ewnych onformacji. Żadna policja nie zabierze ci dziecka. W tym momencie macie obydwoje pełną władzę rodzicielską. Jeżeli twój partner przyjedzie i zabierze dziecko do siebie, też ma do tego prawo i możesz dzwonić na policję i oni nic nie zorbią. Utrudnianie widzeń z dzieckiem nie sprawi, że ktoś je zabierze, ale w sądzie przy ustalaniu kontaktów może to być rozpatrywane na twoją niekorzyść. Spróbuj ustalić, że widzenia z dzieckiem odbywają się zawsze w twojej obecności i twoim miejscu zamieszkania bez możliwości zabierania dziecka poza mieszkanie, ale musisz byewna, że partner nie będzie kombinował. Pamiętaj też, że jesteś w ciąży i nie warto fundować sobie zbyt wielu emocji i stresu, żeby tobie i dziecku nie zaszkodziło (uwierz mi, że wiem co piszę, ja niestety drugą ciążę właśnie w takiej chwili straciłam). Sąd może matce odebrać dziecko TYLKO w bardzo wyjątkowych sytuacjach, to jest bardzo trudne. Ale rozumiem, że jesteś zastraszana, tez byłam i pamiętam, że nieświadoma swoich praw panicznie się bałam. Głowa do góry! Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie wim co ci napisac. Z jedenej strony mi zal a z drugiej sama sobie taki los zgotowalas. Kij z toba ale dzieciom ? Gdzie twoj instynkt macierzynski ? Masz pieklo w domu ale dajesz tyranowi zrobic sobie kolejne dziecko. Posluchaj rad gość wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się nie czytać takiego Aleksandra, bo go widać na kafe a posty zwykle są nie w temacie tylko uporczywie złośliwe,często wieje hipokryzją, itp. Domniemywam,że to teoretyk życia uzależniony od kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty dzieciaku Stellar robisz na temacie o rozwodach/opiece nad dziecmi ? Idz ty do piaskownicy pogadać z rówieśnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj wszystkie, smsy, wiadomości, maile, kiedy jest okazja nagrywaj jego zachowanie, znajdź jak najwięcej świadków, i skontaktuj się z prawnikiem jak najszybciej.Moja kuzynka wyszła za mąż za faceta który ukrył chorobe psychiczna, dopóki brał leki było wszystko ok, zaszła w ciążę i wtedy się zaczęło.Odeszła pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×