Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy ktoras stosuje olejek na twarz zamiast kremu?ktory nie zapycha i polecicie?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Tak, zwłaszcza te koszmarki na parafinie "dla dzieci":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 65 lat, jeszcze pracuję zawodowo na pół etatu i praca w dużym, przydomowym ogrodzie, plony dla 3 rodzin, plus opieka sporadyczna nad 4 wnukami, o niedzielnych obiadach rodzina przypomina - czyli babcia na usługach dzieci. Zmęczona, z podkrążonymi ślepiami, nadmiernie opalonym dekoldem dociągnęłam do końca sierpnia. Koleżanka się zlitowała i podrzuciła mi 100 ml olejku z nagietka[własnoręcznie przygotowała]Nigdy w dorosłym życiu nie miałam takiej pięknej cery jak po stosowaniu tego olejku na noc - 2 - 3 krople. Efekt był widoczny już po tygodniu. Recepturą się nie dzieli, zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać całe życie nie stosowałaś żadnej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka

ja jakoś nie mogę się przekonać do olejków. Wole kremy teraz używam kremu yoskine i uważam że daje fajny efekt nawilżenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym jest krem? Jakieś wypełniacze plus trochę substancji czynnych, rozcieńczonych w tej masie składników. Często substancją czynną są olejki, więc na logikę nawet lepiej użyć olejek. Chyba, że chodzi o jakieś specjalistyczne kremy z wyszukanymi składnikami, to może mają sens. Olejek arganowy, z pestek malin, z pachnotki - nie zapychają, tak wynika z mojego doświadczenia.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Miki123 napisał:

A czym jest krem? Jakieś wypełniacze plus trochę substancji czynnych, rozcieńczonych w tej masie składników. Często substancją czynną są olejki, więc na logikę nawet lepiej użyć olejek. Chyba, że chodzi o jakieś specjalistyczne kremy z wyszukanymi składnikami, to może mają sens. Olejek arganowy, z pestek malin, z pachnotki - nie zapychają, tak wynika z mojego doświadczenia.   

Logiki to ty nie masz za bardzo, a wiedzy o pielęgnacji i składnikach to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Mi pasuje olej konopny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość32
Dnia 8.07.2018 o 12:32, Gość gość napisał:

a ktory olejek na pewno nie zapcha i polecicie mi:??

Jojoba - reguluje żebym skóry. Ja używam już od roku, dodatkowo robię sobie rano bądź wieczorem japonski/azjatycki antyzmarszczkowy masaż twarzy - dzięki temu nie mam już lepiej zmarszczki oraz nie marszcze poziomo czoła! Tak jakbym botoks sobie zrobiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo

Ja mam najlepsze efekty bo oliwie z oliwek, dobrego gatunku, bez dodtkow, bez zapachu. Na twarz i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777

Używam olejku monoi na twarz. Wcześniej miałam olejek ze słodkich migdałów i olejek z pestek malin. Wydawało mi się, że zamiast nawilżać to wysuszają. Dopytalam i okazało się, że źle go aplikuję. Olejek rozprowadza się po wilgotne skórze a ja tak nie robiłam. Ale i tak ten z monoi wydaje mi się najbardziej nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gość 32 a co to za masaż antyzmarszczkowy? Napisz coś więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość 777 napisał:

Używam olejku monoi na twarz. Wcześniej miałam olejek ze słodkich migdałów i olejek z pestek malin. Wydawało mi się, że zamiast nawilżać to wysuszają. Dopytalam i okazało się, że źle go aplikuję. Olejek rozprowadza się po wilgotne skórze a ja tak nie robiłam. Ale i tak ten z monoi wydaje mi się najbardziej nawilżający.

Olejki nie nawilżają tylko natluszczają. Dlatego powinno się je stosować jako 'domknięcie' pielęgnacji, ostatni etap. Na pewno nie jako jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Olejki nie nawilżają tylko natluszczają. Dlatego powinno się je stosować jako 'domknięcie' pielęgnacji, ostatni etap. Na pewno nie jako jedyny.

właśnie tego nie wiedziałam, bo w opisach  olejki mają ,, nawilżające działanie" i dlatego stosowałam na suchą skórę. Teraz to najpierw hydrolat, potem kwas hialuronowy zmieszany z serum i na to olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×