Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem za szypki

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie , gdy mam zbliżenie z dziewczyną i ona przy rozbieraniu pokaże mi swoją cipunię od razu mam wzwód i po sprawie , zrobi mi się dobrze i sperma na podłodze lub tapczanie. Kiedyś moja dziewczyna chciała mi zrobić przyjemnośc i gdy leżeliśmy u mnie w domu na tapczanie oglądaliśmy jakiś film chwyciła mi penisa ręką a ja spuściłem się na jej rękę w paru sekundach.Mam pytanie do dziewczyn kobiet , która miała takiego faceta jak ja i jak sobie radzili z tym . Gdy ja zobaczę laseczkę w mini lub gdy się nachyli i zobaczę krocze mam mokro w spodniach . Mam 26 lat Może są panie które nie będą się wyśmiewać i poradzą coś na to . Był bym wdzięczny , chłopaki nie piszcie gdyż nie umiecie poważnie podchodzić do sprawy , tylko potraficie wyśmiewać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego to chyba zadna nie miala, okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×