Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

Byłem na Open'erze

Polecane posty

I powiem Wam totalny rozpie*dol, a byłem tylko na 2 dni! Nogi to mi odmawiają posłuszeństwa z powodu szaleństwa na koncertach :D Gorillaz dali genialny występ (Litlle Simz zniszczyła wejściem swoim XD), Bruno Mars dał wielkie show, przez niego słucham ciągle jego kawałków XD Post Malone też dał z******ty występ, którego długo nie zapomnę. Na minus daję koncerty rodaków - Podsiadło jakby był podpity, a na Taconafide to mi szkoda strzępić ry))ja. Nasi trochę powinni podpatrzeć jak się powinno dawać dobre występy. A Wam jak minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie biednie Czemu stawiasz apostrof po N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAJEMNICZYSTULEJARZ dziś wszystko co wymieniles to jakas chvjnia dla gimbusow, ale opener nigdy nie mial dobrego skladu tylko jakies czarnuchy zawsze i biale czarnuchy cool.gif xx Ja tam bawiłem się wspaniale, ale rozumiem Twoją opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, to prawda że prawiki miały tam popis? :D Onet chuczal od piątku ze w obowiazkowym zestawie openera powinny sie znalezc gumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecykarol89 dziś I co, to prawda że prawiki miały tam popis? smiech.gif Onet chuczal od piątku ze w obowiazkowym zestawie openera powinny sie znalezc gumy jezyk.gif xxx Czytałem artykuł onetu o tym festiwalu i jestem załamany. Ja tam pojechałem się po prostu bawić, ale żadnego ruch((ania i tym podobnych rzeczy to nie zauważyłem. Widocznie redaktorzy lepiej znają te rejony z autopsji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedorivka dziś Teraz mi to mówisz? xD Mogliśmy do strefy jelenia skoczyć xxx Na Jagerku byłem kilka razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spritem czy z tonikiem? xD Chciałam Ci pdoobną fotę wstawić, ale coś się wywala PS ciągle JArka wołali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spritem czy z tonikiem? xD Chciałam Ci pdoobną fotę wstawić, ale coś się wywala PS ciągle JArka wołali xD XXX Ja to z redbullem tylko piłem :D JAREEEEEEEEEEEEEEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAAAAAAREEEEEK xd Z Redbullem? Jezu, to samobójstwo :D Ja już za stara jestem, by swojego serca tak nieszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie najbardziej z rebullem wchodziło :D Cholera, trochę teraz żałuję, że żadnego posta nie napisałem na kafe o openerze :( Wtedy byśmy może się spotkali gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×