Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Unstoppable Generation Polska facebookowe konta dieta

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z was korzystala z takiejfirmy ? Czesto dziewczyny ktore nie pracuja zawodowa ida do takiej firmy i online pracuja na fb maja swojenazwy typu : schudnij ze mna, badz fit w kazdym wieku itp charakteryzuja sie znakiem "biznesemen" zyli mały palec i kciuk wyprostowane teszta jak w piesc... czy te osoby maja szkoly doetetykow? O co w tym chodzi? Mianowicie ich zasaniem jesy zbawienie klienta i wmowienie mu ze pomoga mu sie odchudzic a nastepnie wciskaja pakiet roczny "witamin" rabletki chemia ... czy to zdrowe? Czemu az tak to sie rozpowszechnilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum był temat pn Juice Plus ( poprzez Unstoppable GoPro) opinie i cały został usunięty dlatego , że coraz więcej pojawiało się negatywnych opinii pisano tam o tym jak tzw konsultantki , naciągaczki na fb sprzedaja te specyfiki obiecując złote góry i efekty. Wypowiadały się dziewczyny które stosowały to byle co bez efektów a co gorzej za wielkie pieniądze . namawiają na wejście w piramdę sprzedaży pod nazwą MLM obiecują rarytasy . Uważajcie to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unstoppable generation - Moja koleżanka z którą studiowałem, zaczęła od jakiegoś czasu wstawiać inspirujące cytaty, mówić o tym jak nic jej nie zatrzyma i inne j****e bzdury, jestem prawie pewien że ten unstoppable generation to jakiś MLM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo MLM ma wiele innych określeń. Najpopularniejszym jest "Network Marketing".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja koleżanka jest ofiarą oszustwa. Koleżankę traktuj jak członka sekty. Wrogie nastawienie do ofiary mlmowego oszustwa wpycha ją mocniej w objęcia oszustów, a tego nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ostatnie wypowiedzi żywcem zdarte i w tej samej kolejności co na innym forum. Dla mnie to bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych ludzi, którzy nazywają to sektą, oszustwem itp. To zwykła, normalna praca. Czy jak w sklepie sprzedawca zachwala swój towar to tez nazwiecie go oszustem? - nie, wtedy określa się świetnym handlowcem... przecież nikt Was nie zmusza do zakupu, chcecie to kupujecie, nie to nie i nie trzeba od razu ludzi, którzy widocznie odnaleźli się w tego typu pracy nazywać oszustami. Rozumiem ze suplement diety kupiony w aptece czy tam markecie jest lepszy niż poprzez sprzedaż bezpośrednią :) A czy ktoś z Was chociaż wysilił się i sprawdził skład tych kapsułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_mm
to na bank jest sekta ekonomiczna, której metoda polega na kupowaniu a nie sprzedawaniu. jak znam życie wyłapują zahukane dziewczyny i wciągają je w ten syf. Popatrzcie na te konsultantki, jak one wyglądają. Co one mogą wiedzieć o dietach, zdrowym życiu? Znam jedną z tych dziewczyn. Nie dość, że dość gruba to wiecznie z petem w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma właśnie skanuje mi przez to fb! Codziennie wrzuca natchnione teksty, cudowne przepisy, które dostaniesz od niej jeżeli polubisz post, dodasz komentarz, że chcę przepis. Boszeee, przepisy zdjete żywcem z internetu a do tego Ona sama robi sobie zdjęcia ze schudła ileś tam kg tylko w ciągu 6 tygodni. Ja mam nadzieję, że nikt się na to nie łapie i nie kupuje niewiadomego pochodzenia specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótka instrukcja UG juice

Od klienta do dystrybutora w 5 kroków :) Kiedy masz klienta który jest w trakcie tygodnia detoxu możesz rozpocząć ten proces. Miedzy pierwszym a trzecim tygodniem programu to najlepszy czas żeby zapytać Wasza klientkę o współpracę. Dlaczego ? Ponieważ jest entuzjastyczna, cieszy się swoimi pierwszymi rezultatami, wierzy ze program działa i wie już o co chodzi w całym programie Krok 1: Wyślij te wiadomość do klientek które śledzą program od 7 dni: Witaj, jak się miewasz ? To już tydzień od kiedy dołączyłaś do naszego programu :) Jak Ci idzie? Widzisz juz pierwsze zmiany ? Mam nadzieje ze tak ! :) czekam na wieści od Ciebie z niecierpliwością :) Pozdrawiam :) XXX (W razie odpowiedzi negatywnej, postaraj się pomoc klientce tak aby miała pierwsze rezultaty jak najszybciej ) Krok 2: Kiedy otrzymałeś odpowiedz pozytywna wyślij od razu te wiadomość: Waouw !!! Świetnie ! to wspaniały wynik po pierwszym tygodniu! Podziel proszę Twój rezultat w naszej grupie :) zainspirujesz inne dziewczyny i zachęcisz je do dalszej walki o piękne i zdrowe ciałko :) w grupie siła ! :) Słuchaj , ponieważ świetnie Ci idzie i widzę ze jesteś entuzjastyczna i aktywna w naszej grupie, to nie mogę nie zadać Ci tego pytania :) Czy nie byłabyś zainteresowana żeby dołączyć do naszej grupy i pracować jako coach zdrowego stylu życia razem z nami ? 
 poszukujemy sympatycznych i pozytywnych dziewczyn które chciałyby pracować tak jak my :) Pracować online, z domu, w parku, w podroży, ( wszystko co potrzebujesz to smartphone i wifi) motywować do zdrowego stylu życia i dorobić sobie dodatkowe pieniążki :) Oczywiście pokaże Ci jak to zrobić krok po kroku :) Zajrzyj do naszej grupy Unstoppable Generation Team Polska gdzie nasi koledzy i koleżanki dzielą się swoimi osiągnięciami :) Zobaczysz tam różne historie :) Każdy jest inny i ma swój cel :) (proszę nic nie publikuj , przyjrzyj się doświadczeniom innych :) Więcej informacji jest zupełnie bez zobowiązań :) zobaczysz czy to coś dla Ciebie lub może kogoś z Twoich znajomych ? Jak już rzucisz okiem na grupę :) to daj mi znać co sadzisz :) do usłyszenia XXX (dodaj osobę do grupy UNSTOPPABLE GENERATION TEAM POLSKA) Krok 3: Kiedy osoba jest entuzjastyczna i prosi o więcej informacji wyślij te wiadomość : hej, super ze tak szybko przyjrzałaś się grupie :) Wytłumaczę Ci dokładnie co i jak robimy ale najpierw obejrzyj proszę te 3 video w ten sposób nie będę już musieć przedstawiać Ci naszej firmy :) I oto proszę kilka zalet naszej działalności :) - zarabiaj przez Facebook - bez kupowania i magazynowania pakietów - zbuduj biznes bez wielkiego kapitału początkowego (marketing, storna internetowa, wynajem biura itd) - bez ryzyka - bez dojazdów do pracy / do klientów - bądź niezależna, pracuj gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz - i wisienka na torcie :-) pracuj dla siebie a nie dla wk… cego szefa :) :) to link do video ! miłego oglądania :) http://www.juiceplus.com/pl/pl/franchise/the-juice-plus-business-model/your-tomorrow/twenty-four- seven http://www.twentyfourseven.jp/?l=pl Napisz jak już obejrzysz :) miłego oglądania :) XXX Krok 4: Tego samego dnia lub nazajutrz wyślij te wiadomość : hello :) wysyłam Ci jeszcze kilka dodatkowych informacji o tym jak pracujemy: Ostatecznie wszyscy działamy podobnie na Facebooku. To naprawdę super co robimy, każdy pracuje intensywnie w naszej ekipie, ale jest to ekscytujące i wzbogacające w nowe znajomości i doświadczenia :) 1) Każdy z nas ma prywatny profil na Facebooku 2) Dodatkowo każdy tworzy sobie swojego funpage’a o tematyce inspirującej do utraty wagi i zaadoptowania zdrowego stylu życia 3) Osoby zainteresowane schudnięciem w zdrowy i skuteczny sposób piszą do nas :) my im odpowiadamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej grupy wsparcia 4) Potencjalny klient szybko decyduje eis dołączyć do naszego programu widząc wspaniale rezultaty i transformacje innych . A my dostajemy prowizje od każdego produktu który możemy zamówić online bezpośrednio dla naszych klientów Przesyłki są wysyłane bezpośrednio z siedziby firmy Juice Plus prosto do domu klienta (wiec nie ma problemu z zarządzaniem wysyłkami itp) 
 I nie musisz się martwic ze nie jesteś dobra w sprzedaży , bo tak naprawdę to nic nie sprzedajemy :) ostatecznie nasze klientki same przychodzą do nas za pośrednictwem naszych stron :) Tak czy inaczej wszyscy jesteśmy dystrybutorami i wszyscy jesteśmy usatysfakcjonowanymi klientami Juice PLus+ i dodatkowo każdy z nas ma możliwość zbudowania swojej grupy coachów i zainkasowania prowizji i interesujących bonusów :) Wiec :) jeżeli jesteś zainteresowana i masz +/- 2-3 godziny dziennie żeby poświęcić na te działalność to chętnie wyślę ci info potrzebne do rozpoczęcia tej przygody :) Koszt administracyjny rejestracji Twojego wniosku partnera wynosi 100 zł i oczywiście pomogę Ci stworzyć Twojego fanpage’a i pokaże Ci krok po kroku jak się za to zabrać by skutecznie rozpocząć te działalność :) W cenie wyżej wymienionych 100 zł otrzymasz również: - Twoja osobista stronę juiceplus.com - dostęp do biura wirtualnego - dodatkowo z mojej strony coaching i patronat każdego dnia - cykliczne video konferencje i spotkania online To oczywiste ze jeżeli chcesz polecać nasze produkty i pomagać innym, sama musisz tez je znać i konsumować :) i to dobrze się składa bo już to robisz ! :) :) :) chcemy współpracować tylko z kolegami którzy wiedza o czym mówią i którzy będą dzielic się swoimi własnymi doświadczeniami z innymi i którzy ze 100% pewnością mogą doradzać innym :) Co sadzisz? masz ochotę podjąć wyzwanie ? jeżeli tak to mam do Ciebie kilka pytań :) 1) jaki jest poziom Twojej motywacji w skali od 1- 10 ? 2) Ile czasu jesteś w stanie poświecić tej aktywności i jaki chciałabyś wygenerować sobie dochód? ( W ten sposób pozwoli mi to mieć realna wizje możliwości ) Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to jestem do Twojej dyspozycji :) Pozdrawiam :) XXX Krok 5: Załóżmy ze osoba jest zainteresowana ale ma jeszcze kilka pytań odnośnie bonusów, prowizji, podatków itp zorganizuj zatem zoom żeby wytłumaczyć jej wszystko na żywo. Poproś o pomoc twojego sponsora. Podczas rozmowy przedstaw Twojego sponsora ( 2 na jeden działa zawsze lepiej) na żywo rozumiemy się lepiej i również robimy inne wrażenie jak przez chat. Spotkanie zoom nie musi być długie ( max 30 min) Twój Sponsor może przedstawić wszystko krotko, zwięźle i entuzjastycznie. Podkreśl zawsze ze : - Osoba płaci 100zl kosztów administracyjnych ale pokaz tez co dostaje w zamian ( strona/ biuro wirtualne/ twój coaching/ szkolenia online/ zoom/ bez magazynowania produktów/ dostawy produktów zapewnione przez DHL/ biuro obsługi klienta itd. - osoba może zacząć i zakończyć działalność kiedy chce, ale podkreśl żeby zastanowiła się dobrze zanim się zdecyduje i dowiedz się czy jest gotowa zaangażować się na 100%. Ty poświęcisz jej dużo czasu i energii żeby pomoc jej dobrze wystartować. Osobiście zawsze proszę o to żeby osoba dala z siebie 100% przez min 4 miesiące czas który jest potrzebny żeby zbudować dobrze funkcjonując stronę i fundamenty solidnego biznesu. (Dla Twojej informacji stracisz czas i energie jeżeli osoba zatrzyma się po miesiącu ! ) - Pokaz osobie jakie są możliwości zarobków ale przekaz to prosto i nie wchodź w szczegóły planu marketingowego. Wytłumacz ze będzie otrzymywać na początku 10 % prowizji od osobiście sprzedanych produktów (i ze ten procent z czasem urośnie do 20%) / Give me 5/ pierwszy bonus ZP . - Wytłumacz również ze osoba będzie musiała promować swoja stronę żeby zbierać lajki i wiadomości prywatne. Pokaz ze inwestycja szybko się zwróci ( np 300 zł na promocje zwróci się już po zdobyciu 4 klientów ) w ten sposób kreujesz realna wizje możliwości Ostatnia mała rada :) Nie trać czasu na to bezy próbować być super profesjonalna/nym , bądź sobą, zaraz osobę swoim entuzjazmem i Twoja wizja :) opowiedz jej dlaczego Ty dołączyłaś do Unstoppable generation movement, co już się zmieniło i jak widzisz swoja przyszłość. Potraktuj te kroki jako wskazówki i zaadoptuj je według swojego stylu i dopasuj do każdej konwersacji. Pamiętaj napisz do każdej Twojej klientki bez wyjątku :) Nie oceniaj bo nigdy nie wiesz jaki potencjał kryje się w Twoim rozmówcy :) Powodzenia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest jedna wielka sekta. I kasa wywalona w błoto. I to niemała kasa. Ponad 800 zł za same koktajle. A ile jeszcze za te pseudokapsułki. Też mam kilka dziewczyn z tej firmy. Chcą wcisnąć ludziom jak najwięcej tego badziewia, żeby pojechać do Dubaju na jakiś spend. Ehhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamin

Ja nie czaje czemu jesCze nikt nie zrobił z tum porządku znam dwie kohiety i jednego mężczyzne którzy się tym zajmują to jest ich jedyne sajęcie czyli siedzà przed laptopem w domu i robią live lub rozmowey na skype sprzedają tabletki jak to nazywają witaminki laska no pokazuje jak schudla 86-56 tylko zdjecie przed było jak jst w coąży,druga jest mega otyła i nadal reklamuje że schudła i czuje się cudownie hahahaha żenasa najgorsze ze na tym zarabiają to takie pokolenie 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

a CZY KTOS ZNA BABKĘ O PESEUDO vIOLA fIT? OSTATNIO NACIĄGA NA ZARABIANIE KASY NA CZEKOLADZIE;) 

KTOŚ COS POWIE O NIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×