Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GlupiaGąska

Fatalne zauroczenie

Polecane posty

Gość GlupiaGąska

Zaproponował mi sex bez zobowiązań jakieś cztery miesiące temu, nie dawałam za wygraną. Przez cały ten czas walczylam sama ze sobą ale przyszedł czas, że coś pękło i pozwoliłam na pocałunek. Powtórzył się trzykrotnie, bez sexu i niczego co tam byście sobie myśleli. Teraz cisza bo mamy "trochę wyluzować". Cisza, głucha cisza w telefonie żadnej wiadomości. Gdy się widzimy zamienimy słowo, dwa i tyle. A ja siedzę robię swoje i myślę. Ciągle o nim myślę o tym, że to koniec. Czuję niedosyt, pustkę która wypełniał. Tęsknię za jego ustami, za tym dreszczykiem, tą ekscytacją. Nie chcę żeby to się skończyło, chce więcej, więcej i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Ty głupia, pomacal polizal i papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10 W tej sytuacji dochodzi wersja trzecia- spróbował pocałunku z inną, zaspokoił ciekawość i teraz się wycofuje. Granica została przekroczona, ale jest jeszcze bezpiecznie. Przekroczenie kolejnej granicy- zaawansowane pieszczoty i seks- będzie już niebezpieczne dla związku. To już zdrada i wszelkie jej konsekwencje w przypadku dekonspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupaGąska
gość dziś Mam nadzieję że więcej nie wspomni nic na ten temat. Odpuści i pozwoli żyć mi w spokoju, nim złożył ta niemoralną propozycję. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×